Як оживала козацька слава

14.10.15, 18:00

У світлий день Покрови Пречистої Богородиці – заступниці і покровительки українського народу, відзначається ще й національне свято – День українського козацтва. Тому 13 жовтня в обласній бібліотеці для дітей ім. Т.Г.Шевченка у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбувся літературно-ігровий фолькмайдан «Козацька слава оживе».

Під час свята підростаюча зміна юних козаків із задоволенням приймали участь у веселих конкурсах: «Посади город», «Вправні вершники», «Хліб та вода – то козацька їда», «Як козак їсть, так і працює», «До булави треба й голови», «Ну ж бо, браття, або перемогу здобути, або дома не бути», «Козацький живопис», «Зібрати город», а також відповідали на питання козацької вікторини, продовжували українські народні прислів'я та приказки про козаків.

Діти змагалися у спритності, кмітливості, і робили це, як колись, козаки Запорізької Січі під час відпочинку, але на новий лад.

Такі свята, як День українського козацтва, сприяють відродженню віри, духовності наших традицій, звичаїв, моралі – це ті чинники, без яких буде важко будувати могутню, квітучу державу, ім’я якої – Україна.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Ипподром КСК "Княжий двор"
Людмило, телефонуйте будь ласка на іподром - тут це новинний сайт, а не сторінка компанії: (050) 235-80-56
Вікторія .Научись танцевать ТВЕРК
Марино, запис - за тел.: (093) 409 87 31, (095) 647 00 59
Игорь .Юристи служби зайнятості розповіали про особливості претензійно-позовної…
Деякі центри зайнятості сумістно з пенсійним фондом невірно обчислюють страховий стаж а саме війсковослужбовцям…