Намалюй барвисту осінь

23.10.15, 12:00

Днями у відділі Кіровоградського обласного художнього музею - картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна», у рамках «Творчої майстерні» був проведений майстер-клас із малювання пейзажу «Барвиста осінь». Цього тижня відвідувачі «Творчої майстерні» мали змогу ознайомитися на практиці з таким жанром образотворчого мистецтва як пейзаж, оволодіти технікою його написання, ознайомитися з його історією та різновидами.

Пейзаж – жанр образотворчого мистецтва, в якому об’єктом зображення є природа. Малюючи пейзаж можна легко оволодіти знаннями з перспективи, кольорознавства, навчитися малювати повітряну перспективу та розширити свої знання з композиції. Цього разу на майстер-клас окрім слухачів Кіровоградського інституту розвитку людини «Україна» з Вищої народної школи також завітали студентки Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка та й вже постійні учасниці майстер-класів.

Спочатку, учасники заходу намалювали швидкий накидок олівцем, позначаючи загальні риси майбутньої композиції і одразу після цього почали деталізувати зображення фарбами формуючи за допомогою кольору форму та об’єм, перетворюючи чистий аркуш паперу у витвір мистецтва з неповторної кольоровою гамою. На майстер-класі була присутня чудова творча атмосфера загальної зацікавленості та інтересу до такого улюбленого багатьма виду образотворчого мистецтва як пейзаж.

Богдан Мороз – художник І категорії відділу музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Ирина .Ресторан "Стейк-Хауз" Come In
Доброго всем времени суток! Побывала в этом заведении сегодня впервые и хотелось бы поделиться впечатлениями.…
Valeriy I.Кінний клуб "Terra Equina" запрошує на тренування
Меня как то раз лошадка сбросила с себя.Что-то ей не понравилось. Хорошо,что оказался рядом травмпункт Оболони…
Елена .Кредит для камікадзе
Дякую за вашу працю. Я подивилася виставу у місті Тростянець. Все було просто казково; море емоцій. Ви показали…