АвтоКвеСт АКС «Загублені в часі»

24.10.15, 14:00

У жовтні відбувся черговий 11-й АвтоКвеСт АКС «Загублені в часі». У грі взяли участь 13 команд. Квест пройшов у нестандартній інтерпритації з перевагою в бік логічного мислення та цікавих пригод. Байдужим не залишився ніхто! Адже це був справжній КвеСт!

Вітаємо переможців гри: 1 місце – команда «ЗашиБИСь», 2 місце – команда «ЦеНічні Бандери», 3 місце – команда «кАмандА». Дякуємо партнерам проекту за підтримку та чудові призи: Ресторан «Підкова», ТМ «Волошкове Поле», сімейне кафе «Квартира», нічний клуб «Velvet», Управління молоді та спорту Кіровоградської ОДА.
Наступний 12-й АвтоКвеСт АКС відбудеться 14 листопада 2015 року. Анонс та детальна інформація на нашому сайті www. akc.kr.ua та за телефоном 050-045-15-95
КвеСт АКС – пригодницька командна гра, в якій ти виконуєш спеціальні, спортивні, інтелектуальні завдання, здійснюєш пошук на місцевості, будуєш оптимальні маршрути, шукаєш оригінальні рішення та підказки. Твоя задача – прийти першим!
КвеСт АКС – для тих, хто живе яскраво та динамічно!
Для тих, хто є героєм власних пригод!
Для тих, хто любить світ загадок і таємниць!
Грай та дізнайся, чого ТИ вартий!
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Однозначно треба звернутися до Укрпошти, а не на сайт "Тусовка" (де ви зараз знаходитесь), бо це інформаційно-розважальне…
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок
Вікторія .Свадебные мелочи
Будь ласка!