Чи має майбутнє інклюзія для дітей та молоді з інвалідністю?!

30.10.15, 10:00

Днями у приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Чижевського відбувся диспут "Майбутнє інклюзії дітей та молоді з інвалідністю"

Організаторами диспуту виступили Кіровградська обласна організація інвалідів ВОІ СОІУ, Кіровоградська обласна організація інвалідів "Народна академія творчості", обласна універсальна наукова бібліотека ім.Чижевського за участю студентів університета "Україна" , батьків дітей з інвалідністю, педагогів та працівників Кіровоградської міської психолого-медико-педагогічної комісії, представників громадських організацій інвалідів.
Модератором диспуту була Олена Скрипко, мама 12-річного хлопчика-аутиста з вадами слуху, представниця НАІУ, корекційний педагог, організатор, психолог і просто активна жінка. Такий формат диспуту проводиться вперше. Наголос цього диспуту був в першу чергу на позашкільну освіту. Головна мета заходу - це донести до широкої громадськості тезу, що діти з інвалідністю нічим не відрізняються від дітей без вад - вони такі ж гарні, талановиті, розумні. . .
Саме на прикладі свого сина Нікіфора Олена показала, яких результатів можливо досягти, коли буде поруч з дитиною вчитель, який любить і знає свою справу та батьки, які зацікавлені в розвитку своєї дитини . Дякуємо Олені Скрипко за цікавий, корисний та змістовний диспут.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Vladyslav C.Квест-комнаты CAPTIVITY GAME
Эта сеть уже несколько лет называется Escape Game! Страница не соответствует действительности! Смотрите сюда https://escape-game.com.ua/…
Ирина .Урочище "Каскады"
Побывали в урочище, полюбовались его красоте и необычности пейзажа кировоградщины. Какие же катаклизмы пережила…
Валентина .​Серебряное озеро (Скала)
Усадьба "У Портных, Валя и Вадим" хотим сказать спасибо нашим гостям которые посетили наш дом и палаточный городок…