Гендерна квота: Чи була ініціатива парламентарів на користь справі?

17.11.15, 12:00

У рамках проекту "Молодь обирає!" фахівців громадської організації "Прес-клуб реформ" за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США підготували кілька цікавих інфографік за результатами місцевих виборів.

Зокрема, в одній із інфографік, завдяки майстерності дизайнера Ігоря Соломахи, видно, скільки жінок у розрізі України претендувало на крісло міського голови в обласних центрах, і скільки відсотків голосів набрали найбільш успішні.
На іншій інфографіці можна побачити результати виборів міських голів на теренах Кіровоградщини - скільки жінок-претенденток на крісло було, і скільки, власне, отримали від виборців вотум довіри і можливість керувати своїми міста.

Третя інфографіка презентує результати виборів на посади селищних голів на Кіровоградщині. Тут, крім гендерного аспекту, враховано також важливий момент появи "нових обличь" серед селищних голів. На картинці видно, хто вперше прийшов на посаду, а хто був переобраний.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Однозначно треба звернутися до Укрпошти, а не на сайт "Тусовка" (де ви зараз знаходитесь), бо це інформаційно-розважальне…
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок
Вікторія .Свадебные мелочи
Будь ласка!