Єлізавета Чорна - «Надія України 2015»

24.11.15, 18:00

У Київському національному академічному театрі Оперети відбулась VIII Церемонія нагородження Всеукраїнської премії "Жінка III тисячоліття". Кіровоградка Єлізавета Чорна перемогла у номінації «Надія України - 2015». Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Єлізавета» щиро вітає Єлізавету!

Єлізавета Чорна
Єлізавета Чорна
Єлізавета – із тих дітей, яких називають надією країни. Насамперед вона звичайна дитина: весела й запальна, яскрава й талановита, танцює, читає, подорожує, любить кіно. Але маленька Ліза – це також людина з великим серцем. Адже окрім буденних справ школярки та дівчинки у неї є Великі Добрі Справи, причому доброчинній роботі вона присвячує дуже багато часу. У свої 12 років неодноразово ініціювала проведення різних заходів для діток, позбавлених батьківського піклування, які проходять під егідою Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Єлізавета». Вона не тільки ініціює заходи, але й завжди бере участь в усіх проектах Фонду. У майбутньому, сподіваємося, вона зможе реалізувати найсміливіші і найшляхетніші ідеї. Адже, такі діти як Єлізавета – надія і майбутнє України!

Прес- служба Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Єлізавета»».
Контактний телефон: 0505262936



Комментарии

Yuri Vovkotrub26 ноября 2015 18:52
0
Девочка молодец и симпатичная. Но кто обрабатывал фото? Получилось в стиле "девочка умылась"
Ответить
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Umanska E."Лісова коза" запрошує у гості
Добрий день, а можна отримати якісь контакти, щоб домовитись на інший день?
Вікторія .База відпочинку “На гачок”
Відпочивали на базі сьогодні - 01.07.2020 - класний пляж! Ми приїхали біля 8.30 ранку, нас без проблем пустили (вхід на…
Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера
А у них (у зоопарка) є свій сайт? Дайте посилання, будь ласка.