Бойові традиції: Діти ходять на екскурсію до військової частини

25.11.15, 18:00

Нещодавно бібліотека-філія №5, що у місті Кіровоград, разом із школою №30 організували екскурсію для школярів у кімнату бойової слави військової частини міста. Про славетні подвиги наших земляків нам розповів заступник командира полку по роботі з особовим складом, майор Неживий А.М.

Школярів молодшого віку дуже цікавили представлені в експозиції зразки зброї, амуніція, обмундирування та інші експонати. Найбільше хлопців зібралося біля розірваних снарядів та гранатомета. Всіх вразила інсталяція про війну в Афганістані. Один з куточків виставки музею розповідає про події в АТО.
Всі присутні захоплено слухали розповіді Андрія Миколайовича про бойові операції на сході нашої країни. Всі війни схожі між собою і нині схід України чимось нагадує нам ситуацію в Афганістані. Коли ви читатимете ці строки, Андрій Миколайович вирушатиме у зону бойових дій.
Побажаємо йому та його товаришам повернутися живими, неушкодженими і з перемогою. Екскурсія показала дітям, що дійсно існує військова техніка і люди, які віддають свій час для служіння Батьківщині. Відвідувачі музею переконалися - Україна має надійну оборону та гідних захисників.

текст і фото - Світлана КотляроваКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Однозначно треба звернутися до Укрпошти, а не на сайт "Тусовка" (де ви зараз знаходитесь), бо це інформаційно-розважальне…
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок
Вікторія .Свадебные мелочи
Будь ласка!