Урок толерантності «Діти-дітям»

28.11.15, 12:00

В бібліотеці ім Бойченка, м. Кіровограда відбувся незвичний захід - виставка-презентація робіт учасників ГО «Народна академія творчості», Кіровоградської обласної організації ВОІ СОІУ та учнів недільної школи, що діє при храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці, яка мала назву «Діти - дітям» і приурочена до Міжнародного дня інвалідів. На виставці представлені роботи дітей з особливими потребами та дітей Недільної школи.

Хоча цей день буде 3 грудня, про цих сильних і талановитих людей потрібно говорити кожного дня, щоб наше суспільство стало добрішим і цивілізованішим. Адже по тому, як відносяться до людей з обмеженими можливостями і вимірюється рівень розвитку держави.
Нашою метою є навчити дітей толерантному відношенню Учням інклюзивних класів ЗОШ № 26 було запропоновано закрити очі і поспілкуватися один з одним, потім закрити вуха і зробити те ж саме. Уявіть наскільки важче жити людям, які мають якісь вади здоров’я. Тому їх треба підтримувати, допомагати, бути уважнішими, адже всі мають право на спілкування, розвиток, свою думку. Спочатку потрібно бачити дитину, а потім вже її інвалідність.
А те, що ці люди ще й дуже талановиті, довели роботи, представлені на виставці: картини фарбою «гуаш» Валерії Дембіцької, картини з ниток та пір’їнок Аліни Дуднік (треба тільки побачити!), вироби власноруч Наталії Нечаєвої, Ольги Ніколаєвської, Катерини Володимирівни та Станіслава Зайцевих. У кінці заходу всі бажаючі мали змогу продемонструвати і свої таланти, діти співали, довівши, що українці - найспівучіша нація.
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!