​“Галерея взуття” стала доступною усім кіровоградцям

03.12.15, 12:00

Взуттєвий магазин “Галерея взуття”, що по вул.В.Перспективна,39 у обласному центрі, став партнером ПриватБанку та подарував своїм клієнтам можливість купувати якісне взуття, оплачуючи його вартість частинами, без відсотків та переплат.

Програма ПриватБанку “Оплата частинами” впевнено завойовує прихильників на території Кіровоградщини. Більше 500 підприємств торгівельно-сервісної мережі області уже приєдналось до цього вигідного та зручного сервісу. Більше 400 підприємств регіону стали партнерами Банку, приєднавшись до сервісу “Миттєва розстрочка”.

Відтепер власники карток ПриватБанку, можуть здіснити свою мрію - дозволити собі придбати якісне, сучасне, стильне взуття, не переймаючись його вартістю. Клієнти магазину “Галерея взуття” можуть придбати навіть не одну пару взуття і оплачувати їх частинами, не переплачуючи при цьому ні копійки.

За допомогою сервісу “Оплата частинами” ПриватБанку суму будь-якої покупки можна розділити на рівні частини. Кредит оформляється автоматично просто біля каси, а договором з усіма необхідними реквізитами при цьому стає чек. За умови своєчасного внесення всіх платежів користування кредитом для покупця безкоштовне. Щоб дізнатися про доступну суму на купівлі в розстрочку, клієнту достатньо надіслати SMS на номер 10060 із текстом chast.

“Ми нещодавно долучились до сервісу ПриватБанку “Оплата частинами”, - розповідає Ярослав Розгачов, директор магазину “Галерея взуття”. - Та вже маємо непогані результати. ПриватБанк поділився з нами своїми клієнтами, клієнти отримали можливість купувати якісне взуття у розстрочку, не переплачуючи ні копійки, а ми отримали можливість збільшити прибуток. Така співпраця дійсно взахємовигідна. А ще, це дуже гарна підтримка малого бізнесу, особливо у такий нестабільний час”.

“Кількість партнерів у сервісі “Оплата частинами” постійно зростає, - розповідає Наталія Ніколаєнко, керівник Направлення “Оплата частинами” Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку, - представники малого та середнього бізнесу регіону починають розуміти, що партнерство з ПриватБанком надає значні переваги перед конкурентами, дає поштовх до розвитку бізнесу та збільшенню прибутку”.

Сьогодні до сервісу «Оплата частинами» підключено найбільші українські мережі з продажу техніки, мобільних телефонів, одягу, взуття та інших товарів. Серед них Comfу, «Фокстрот», «Ельдорадо», «Алло» і інші. До сервісу «Оплата частинами» підключено більше 30 тис підприємств торгівельно-сервісної мережі України.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!