На Миколая у музеї ліпили з тіста мавпочок

22.12.15, 16:00

«Святковий майстер-клас» Щосуботи в приміщенні відділу обласного художнього музею - картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» в рамках роботи «Творчої майстерні» всім бажаючим пропонують долучитися до майстер-класів, зробити твір своїми руками та залишити собі його на згадку.

19 грудня 2015 року в День святого Миколая співробітники галереї проводили майстер-клас по виготовленню новорічних іграшок з солоного тіста. Маленька учасниця майстер-класу виготовляла з солоного тіста іграшку у вигляді мавпочки та переглядала відеопрезентації про святого Миколая. Незважаючи на те, що на заході була присутня тільки одна учасниця, майстер-клас пройшов в святковій атмосфері та подарував безліч позитивних емоцій. Запрошуємо всіх бажаючих до галереї зробити твір своїми руками, познайомитись з історією виникнення даного виду декоративно-ужиткового мистецтва, створити фото на згадку та отримати насолоду від творчості.
Тетяна Костенко . - науковий співробітник відділу музею - картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!