​Кіровоградців закликають сфотографуватися з червоною стрічкою

28.12.15, 16:36

Кіровоградське обласне відділення Всеукраїнської Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» розпочинає флешмоб «Я – за майбутнє без СНІДу» та запрошує всіх долучатися.

- Проведенням даного флешмобу ми хочемо підтримати людей, які живуть з ВІЛ. «Ми знаємо, ми бачимо, ми розуміємо. Ми простягнемо вам руку допомоги» - це основні меседжі нашої акції. Тому запрошуємо всіх небайдужих сфотографуватися з червоною стрічкою – це символ співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу. Фото слід викласти у себе на сторінці у «Фейсбуці» та відзначити нашу організацію активним посиланням, - зазначають ініціатори флешмобу КОВ ВБО «ВМ ЛЖВ».

Флешмоб триватиме до 31 січня 2016 року.

Кіровоградці, покажемо всій Україні, що ми не байдужі до проблем сучасного суспільства. Майбутнє здорової нації в твоїх руках.

Прес-служба Кіровоградського обласного відділення Всеукраїнської Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД»Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Однозначно треба звернутися до Укрпошти, а не на сайт "Тусовка" (де ви зараз знаходитесь), бо це інформаційно-розважальне…
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок
Вікторія .Свадебные мелочи
Будь ласка!