Роздрукуйте флаєер - отримайте каву і картоплю!

29.01.16, 14:00

Кафе "Крила" розмістило на сайті "Тусовка" флаєр, роздрукувавши який можна отримати під час замовлення додатково каву і картоплю маленьку! Кафе працює за адресою вул. 50 років Жовтня, 1-а (на першому поверсі торгівельного центру "Копілка" - біля входу до кінотеатру "Портал"). Акція діє до 5-го лютого.

Роздрукуйте флаєер - отримайте каву і картошку!
Роздрукуйте флаєер - отримайте каву і картошку!
Кафе працює у форматі закладу швидкого харчування, але тут дуже затишно - зручні меблі, приємний інтер'єр, тож сюди можна заглянути і щоб провести романтичний вечір, і щоб погомоніти з друзями за стаканом гарячого глінтвейну. Чимало цікавого для себе знайдуть у кафе і діти, наприклад, тут можна купити набір "Клуб іграшок" для самих маленьких відвідувачів.


У меню - крильця, суші, бургери, смажена картопля. Із напоїв - чай, кава, пиво, вино. Заклад діє за схемою франшизи - подібні кафе вже працюють у різних містах країни - у Києві, Кривому розі, Чернігові, Луцьку. Тож, стандарти якості тут - найвищі, а ціни - чи не найнижчі по Кіровограду. До того ж, у кафе діє програма Бонус+ від ПриватБанку.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!