Київстар запускає інтернет-пакети 5000 Мб і 7000 Мб для користувачів «великих екранів»

09.02.16, 18:00

Київстар розширює лінійку пакетів мобільного інтернету та запускає нові – 5000 Мб і 7000 Мб. Особливо актуальними ці пакети будуть для користувачів large screen пристроїв – планшетів і ноутбуків.

З 9 лютого 2016 року спеціально для активних користувачів мобільного інтернету Київстар пропонує місячні пакети великого обсягу. Пакет 5000 Мб коштуватиме абоненту 225 гривень на місяць, а 7000 Мб – 280 гривень на місяць. У перерахунку на вартість 1 Мб ці бандли більш вигідні, ніж всі існуючі пакети меншого обсягу.

Нові пакети розроблені для використання в мережі 3G Київстар, яка охоплює вже понад 500 населених пунктів України. З бандлами 5000 Мб і 7000 Мб клієнти можуть максимально комфортно користуватися навігаційними сервісами, завантажувати «важкий» контент, серфити в інтернеті, переглядати відео онлайн і слухати музику, грати в онлайн-ігри та здійснювати відеодзвінки.

«За нашими даними, серед користувачів планшетів і дата-пристроїв середнє споживання мобільної дати на одного абонента на 56% вище, ніж у користувачів смартфонів. Це не дивно, адже large screens для цього й створені та сприяють активному користуванню інтернетом. Ми врахували потребу клієнтів у великих обсягах трафіку і запропонували нові вигідні інтернет-пакети», – зазначив Павло Даніман, начальник департаменту ціннісної пропозиції Київстар.

Замовити пакети дуже просто: відправивши USSD-команду *232*5000#(виклик) для підключення «Пакету 5000 Мб» або *232*7000#(виклик) для «Пакету 7000 Мб». Також підключити пакети можна через систему самообслуговування «Мій Київстар» або зателефонувавши на IVR 477*232. А для сучасної лінійки припейд тарифів для смартфонів — USSD-команди *525*5000#(виклик) та *525*7000#(виклик) відповідно.

Всі тарифи вказані з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% без ПДВ.

Довідка про Київстар

Київстар – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються 25,7 млн клієнтів мобільного зв’язку і близько 810 тис. клієнтів фіксованого інтернету.

Акціонери Київстар – міжнародна група VimpelCom Ltd. (офіс у Нідерландах), акції якої знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Київстар є однією з провідних компаній телеком-ринку України та лідером за кількістю клієнтів. Мережа GSM компанії охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж. Волоконно-оптична мережа Київстар для швидкісної передачі даних має загальну довжину понад 47 тисяч кілометрів і ємність зовнішніх каналів понад 620 Гбіт/с.

Київстар понад 17 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків та одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net,www.kyivstar.uaКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!