«Я – жінка, королева, берегиня»

10.02.16, 15:00

Під такою назвою днями відкрилась виставка-інсталяція відділу абонементу Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва.

В Україні жінка традиційно вважалася берегинею домашнього вогнища, матір’ю, уособлювала в собі ніжність, доброту. Та разом з тим вона завжди була наполегливою, принциповою та рішучою.

Історії відомі імена Роксолани, київської княгині Ольги, королеви Франції Анни Ярославни, письменниць Лесі Українки, Олени Пчілки, Марка Вовчка, Ольги Кобилянської, Ліни Костенко; українських мисткинь Марії Заньковецької, Катерини Білокур тощо. А скільки спортсменок та громадських діячів прославляють нашу країну сьогодні.

Всі вони складають образ української жінки - жінки-матері, жінки-трудівниці, жінки-берегині сім’ї, королівни і незрівнянної красуні.

Виставка-інсталяція прикрашена елементами жіночого туалету, тут присутні ті милі дрібнички, що роблять життя жінки приємнішим – це і чарівні прикраси, і аромат улюбленого парфума, предмети гардеробу та багато іншого. А головне – книги, про великих українок, про тих, чиї історії чіпляють струни душі. Ця виставка – ніби жіноча таємна кімната, де хочеться залишитися наодинці з собою.

Виставка працюватиме до кінця лютого 2016 року.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!