​Година пам’яті «Небесна сотня янголів, які стали героями»

19.02.16, 12:00

"Герої не вмирають" - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.

Так, 18 лютого в Кіровоградській обласній бібліотеці для дітей ім. Т.Г. Шевченка у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбулася година пам’яті «Небесна сотня янголів, які стали героями».

Під час заходу діти дізналися про історичні події, що змінили політичне обличчя України, хвилиною мовчання вшанували загиблих Небесної Сотні та бійців, які полягли у бою за рідну Україну. Творча молодь міста та учасники бібліотечної студії «АРТ-світ» виконували пісні про Україну, зокрема звучали пісні «Гей, плине кача…», «Гілля калин похилилося», «Ставай, народе», «Мамо, не плач», «Не стидайся» та інші, читали патріотичні вірші та вірші авторського виконання, присвячені подіям того часу і ті,які були актуальними під час цих сумних подій.На годину пам’яті завітали учні середніх класів загально-освітніх шкіл міста.

Світлою молитвою за Україну та патріотичними закликами завершився захід, присвячений героям Небесної сотні: “Герої не вмирають! Слава Україні! Слава Нації! Україна – понад усе!”Звучало поетичне слово від ведучих, які підкреслили велику силу героїчних подвигів майданівців.Мільйони українців віддали свої життя за власну націю і державу. Захисники нашої Вітчизни поклали душу і тіло на вівтар свободи своєї країни і ми про це повинні завжди пам’ятати.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Ипподром КСК "Княжий двор"
Людмило, телефонуйте будь ласка на іподром - тут це новинний сайт, а не сторінка компанії: (050) 235-80-56
Вікторія .Научись танцевать ТВЕРК
Марино, запис - за тел.: (093) 409 87 31, (095) 647 00 59
Игорь .Юристи служби зайнятості розповіали про особливості претензійно-позовної…
Деякі центри зайнятості сумістно з пенсійним фондом невірно обчислюють страховий стаж а саме війсковослужбовцям…