Година пам’яті «Небесна сотня янголів, які стали героями»
"Герої не вмирають" - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.
Так, 18 лютого в Кіровоградській обласній бібліотеці для дітей ім. Т.Г. Шевченка у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбулася година пам’яті «Небесна сотня янголів, які стали героями».
Під час заходу діти дізналися про історичні події, що змінили політичне обличчя України, хвилиною мовчання вшанували загиблих Небесної Сотні та бійців, які полягли у бою за рідну Україну. Творча молодь міста та учасники бібліотечної студії «АРТ-світ» виконували пісні про Україну, зокрема звучали пісні «Гей, плине кача…», «Гілля калин похилилося», «Ставай, народе», «Мамо, не плач», «Не стидайся» та інші, читали патріотичні вірші та вірші авторського виконання, присвячені подіям того часу і ті,які були актуальними під час цих сумних подій.На годину пам’яті завітали учні середніх класів загально-освітніх шкіл міста.
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?