Розпочалися заняття в Kyivstar Big Data School

19.02.16, 16:00

Перша група з 27 студентів приступила до занять у першій відкритій школі великих даних від Київстар.

Київстар оголосив про завершення відбору першої групи студентів корпоративної школи великих даних. У ході трьохетапного конкурсу, що складався з відбору заявок, онлайн-тестування та серії особистих інтерв'ю, команда Big Data School відібрала 27 майбутніх дата-сайнтістів.

Наступні три місяці новоспечених студентів будуть присвячені вивченню ключових аспектів Machine Learning і Big Data. Відмінною рисою курсу від Київстар стане можливість виконання практичних завдань, заснованих на реальних бізнес-даних.

«Дані лежать в основі телеком-бізнесу, саме в даних закладений ключовий потенціал для інновацій і зростання. Розкрити цей потенціал має нове покоління аналітиків експерти у великих даних. Перший набір Big Data School уже став для нас захоплюючою подорожжю з безліччю ідей і відкриттів. Упевнені, що наступні три місяці будуть наповнені позитивом і особливим творчим драйвом», – розповідає Андрій Міліневський, куратор курсу і директор з цифрової трансформації Київстар.

Навчання буде проходити за змішаною системою лекційних та практичних занять, доповнених менторськими сесіями і конкурсними практичними завданнями. Фіналістів проекту визначить Kaggle in Class competition, який стане підсумковим завданням усього навчального курсу.

Кращі студенти курсу отримають запрошення на оплачуване стажування з подальшою можливістю стати постійним членом команди Big Data Київстар.

Заняття проходять у приміщеннях креативного простору Hub 4.0 – генерального партнера проекту Big Data School.

Слідкувати за подіями проекту можна за посиланням bigdata.kyivstar.uaй у спільноті facebook.com/KyivstarBusinessHub.

Довідка про Київстар

Київстар – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються 25,4 млн клієнтів мобільного зв’язку і близько 810 тис. клієнтів фіксованого інтернету.

Акціонери Київстар – міжнародна група VimpelCom Ltd. (офіс у Нідерландах), акції якої знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Київстар є однією з провідних компаній телеком-ринку України та лідером за кількістю клієнтів. Мережа GSM компанії охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж. Волоконно-оптична мережа Київстар для швидкісної передачі даних має загальну довжину понад 47 тисяч кілометрів і ємність зовнішніх каналів понад 620 Гбіт/с.

Київстар понад 17 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків та одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net,www.kyivstar.ua.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!