Успішний початок другого сезону #mediaкузня з телевізійної журналістики стартував на каналі "Кіровоград". Учасники проекту, підтриманого програмою "Активні громадяни" Британської ради в Україні, отримали три години активного спілкування з практиками - Андрей Богдановичта Елена Кваша, людьми, які очолюють команду кіровоградської ТРК.
Вікторія Салогуб, автор проекту
Тренінг нагадував прямий ефір: невимушено, цікаво, динамічно, з гумором, сфокусовано. Теми, які розкрили тренери, були цікавими: "кухня" телебачення для багатьох була таємницею. Цінним був досвід регіонального медіаменеджменту: Андрій Богданович оптично показав залежність регіонального ТБ від багатьох факторів - аудиторії, специфіки регіону, фінансування. На проблемах не фокусувалися, демонстрували шляхи, якими вдається команді кіровоградських телевізійників наповнювати контентом ТБ.
Як і обіцяли, практичний блок: можливість відвідати телестудію КІТа, монтажну кімнату, побачити вживу, як створюється прямий ефір, крім того, окремим учасникам пощастило випробувати себе в якості гостей. Цінними були поради Олени Кваші про те, як підготуватися до ефіру в якості гостя. Про курйози та фейки на ТБ розповів Андрій Богданович.
Тренери зробили акцент на стандартах телевізійної журналістики, жанрах, форматах. А вже у вівторок, 23-го лютого в КДПУ ім. В. Винниченка відбудеться наступний тренінг який проведе Иван Гребенюк журналіст ТСН телеканалу "1+1". Слідкуйте за анонсами та вчасно реєструйтеся для участі у проекті у Фейсбуці
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?