Меdia-Кузня: ​Успішний старт другого сезону!

20.02.16, 16:00

Успішний початок другого сезону ‪#‎mediaкузня‬ з телевізійної журналістики стартував на каналі "Кіровоград". Учасники проекту, підтриманого програмою "Активні громадяни" Британської ради в Україні, отримали три години активного спілкування з практиками - Андрей Богдановичта Елена Кваша, людьми, які очолюють команду кіровоградської ТРК.

Вікторія Салогуб, автор проекту
Вікторія Салогуб, автор проекту
Тренінг нагадував прямий ефір: невимушено, цікаво, динамічно, з гумором, сфокусовано. Теми, які розкрили тренери, були цікавими: "кухня" телебачення для багатьох була таємницею. Цінним був досвід регіонального медіаменеджменту: Андрій Богданович оптично показав залежність регіонального ТБ від багатьох факторів - аудиторії, специфіки регіону, фінансування. На проблемах не фокусувалися, демонстрували шляхи, якими вдається команді кіровоградських телевізійників наповнювати контентом ТБ.
Як і обіцяли, практичний блок: можливість відвідати телестудію КІТа, монтажну кімнату, побачити вживу, як створюється прямий ефір, крім того, окремим учасникам пощастило випробувати себе в якості гостей. Цінними були поради Олени Кваші про те, як підготуватися до ефіру в якості гостя. Про курйози та фейки на ТБ розповів Андрій Богданович.

Тренери зробили акцент на стандартах телевізійної журналістики, жанрах, форматах. А вже у вівторок, 23-го лютого в КДПУ ім. В. Винниченка відбудеться наступний тренінг який проведе Иван Гребенюк журналіст ТСН телеканалу "1+1". Слідкуйте за анонсами та вчасно реєструйтеся для участі у проекті у Фейсбуці
  • Олена Кваша
  • Вікторія Салогуб, автор проекту
  • Андрій Богданович
  • Вікторія Салогуб, автор проекту

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Комплекс "Хащуватська трагедія"
Дякуємо за вірш!!!
Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Юля, якщо допомога потрібна від сайту "Тусовка", напишіть, про що мова. Якщо потрібна допомога по напрямку захисту…
Татьяна .Point: Місце зустрічі змінити не можна
Очень классная идея! Молодцы,что стараетесь для своих гостей!!!! удачи Вам и поскорее набирайте 15 000, я в вас верю....!!!!…