Кировоградський скелелаз привіз "Золото" з Польщі

19.04.16, 11:06

15 - 16 квітня 2016 року в м. Тарнов (Польша) пройшов І етап Кубка Європи із скелелазіння серед юнаків та дівчат (швидкість). У змаганнях взяли участь спортсмени з 6 країн Європи. Україну представляли 8 спортсменів, серед них два юних спортсмени з Кіровоградщини - Єгор Шаповалов і Ярослав Ткач, вихованці комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Українська команда виборола золоту та срібну медалі. Так, у групі «А» золоту медаль здобув спортсмен з Кіровограда, вихованець гуртка Центру — Шаповалов Єгор (тренер Валентина Русінова). У групі «В» Ткач Ярослав зайняв 8 місце.

Спортсмени-кіровоградці продовжують посилено готуватися до основних міжнародних змагань, що відбудуться у 2016 році (вересень - молодіжний чемпіонат Європи в Австрії; листопад - молодіжний чемпіонат світу в Китаї ).

Ми щиро вітаємо із здобутками на європейських спортивних аренах керівника гуртка Центру Русінову Валентину Миколаївну.