“Зіркові малюки” ансамблю “Росинка” – найяскравіші!

18.05.16, 16:00

На календарі червоніли чергові вихідні – 14 та 15 травня 2016 р. Знову не сиділось на місці народному художньому колективу хореографічному ансамблю “Росинка” (художній керівник – Заслужений працівник культури України, Кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ступеня – Г. Чайковська). Адже давно запланували поїздку до чарівного міста Умань на ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва “GLOBAL-DANCE”. Мистецький зліт об’єднав на одній сцені таланти з багатьох куточків України. Конкурсна програма складалась з більш ніж 130 номерів. Молодша група колективу представила на розсуд журі свій новий номер “Веселі фіксики” (постановка М. Пятової). Високий рівень підготовки, яскраві костюми та оригінальна постановка – все це вплинуло на рішення оцінювальної комісії і молодша група “Росинки” була нагороджена кубком, Дипломом за зайняте І місце, а також відмічена Дипломом спеціальної номінації “Зіркові малюки” та приємними подарунками.

Усі учасники мали змогу не лише позмагатись у своїй хореографічній майстерності, а й відвідати одне із чудес України – неповторний дендропарк “Софіївка”. Увесь другий день юні переможці присвятили екскурсії та прогулянці неповторними мальовничими ландшафтами парку. Так яскраві сонячні вихідні принесли блискучу перемогу та неймовірні враження талантам “Росинки”!

Я. Ликова, методист Кіровоградського обласного ЦДЮТ
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Борис .Кіровоград: Диво Ейфеля на Інгулі
Випадково побачив цей міст по TV і збагнув, що за півстоліття я проїжджав по ньому багато разів, але ніколи не бачив…
Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Однозначно треба звернутися до Укрпошти, а не на сайт "Тусовка" (де ви зараз знаходитесь), бо це інформаційно-розважальне…
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок