Тільки кожен третій переселенець зміг знайти роботу на новому місці

22.05.16, 12:00

Загальний рівень добробуту більшості внутрішньо переміщених осіб (ВПО) перебуває на низькому рівні. Про це свідчать результати дослідження, що його провела Міжнародна організація з міграції. Навіть на харчуванні змушені заощаджувати 42% ВПО, лише на харчування вистачає 37%, нагальні потреби забезпечують тільки 19%, мають заощадження 0,7% опитаних.

Середній дохід у 59% опитаних ВПО становить до 1330 грн на одного члена домогосподарства, у 28% — 1331-2500 грн., у 13% — більше 2501 грн. Ступінь залучення ВПО до трудової діяльності на новому місці проживання є досить низьким. 28% відсотків осіб, які працювали до переселення, змогли знайти роботу на новому місці. Натомість п’ять відсотків (4,5%) тих, хто до переїзду не працював, на новому місці залучилися до трудової діяльності.

Найбільше шансів знайти роботу після переїзду мають ВПО, які працювали у будівництві, промисловості, освітній сфері та у інших видах діяльності. Найбільші проблеми з працевлаштуванням мають представники нечисленного контингенту зайнятих до переїзду у сфері перевезень. Зацікавленість у під тримці започаткування власного бізнесу виявляють лише 10% непрацюючих ВПО або 16,2% від тих, хто вказав на потребу в підтримці щодо отримання роботи.

Все дослідження можна завантажити тутКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Евгения .Ресторанный комплекс "МIX"
После недолгой паузы заведение снова готово открыться. Микс обновили и приглашают всех на вечеринку в стиле Хэллоуин…
Vladyslav C.Квест-комнаты CAPTIVITY GAME
Эта сеть уже несколько лет называется Escape Game! Страница не соответствует действительности! Смотрите сюда https://escape-game.com.ua/…
Ирина .Урочище "Каскады"
Побывали в урочище, полюбовались его красоте и необычности пейзажа кировоградщины. Какие же катаклизмы пережила…