Тільки кожен третій переселенець зміг знайти роботу на новому місці

22.05.16, 12:00

Загальний рівень добробуту більшості внутрішньо переміщених осіб (ВПО) перебуває на низькому рівні. Про це свідчать результати дослідження, що його провела Міжнародна організація з міграції. Навіть на харчуванні змушені заощаджувати 42% ВПО, лише на харчування вистачає 37%, нагальні потреби забезпечують тільки 19%, мають заощадження 0,7% опитаних.

Середній дохід у 59% опитаних ВПО становить до 1330 грн на одного члена домогосподарства, у 28% — 1331-2500 грн., у 13% — більше 2501 грн. Ступінь залучення ВПО до трудової діяльності на новому місці проживання є досить низьким. 28% відсотків осіб, які працювали до переселення, змогли знайти роботу на новому місці. Натомість п’ять відсотків (4,5%) тих, хто до переїзду не працював, на новому місці залучилися до трудової діяльності.

Найбільше шансів знайти роботу після переїзду мають ВПО, які працювали у будівництві, промисловості, освітній сфері та у інших видах діяльності. Найбільші проблеми з працевлаштуванням мають представники нечисленного контингенту зайнятих до переїзду у сфері перевезень. Зацікавленість у під тримці започаткування власного бізнесу виявляють лише 10% непрацюючих ВПО або 16,2% від тих, хто вказав на потребу в підтримці щодо отримання роботи.

Все дослідження можна завантажити тутКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

denbely007@gmail.com d.Пиццерия-бистро "Смачні традиції"
Нет нельзя)
Олександр .​Просторами Кіровоградщини: Чим порадує туристів містечко…
Башта Шухова знаходиться не на вокзалі, і взагалі не на станції, а коли заїжджаєш з Кропивницького, після зупинки…
Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Пане Руслане, якщо Ви не проти, ми передамо ваш телефон у соціальну службу. Дякуємо! Але також ви можете, у першу…