Стартує другий фестиваль скрайбінг-роликів «Покоління мобільного інтернету» від Київстар

27.05.16, 16:00

Національний телеком-оператор Київстар запрошує учнів 5-11 класів разом з педагогами взяти участь у другому всеукраїнському фестивалі скрайбінг-роликів «Покоління мобільного інтернету». Автори кращих робіт отримають нагороди для себе і своїх навчальних закладів від компанії «Київстар».

Скрайбінг –- нова трендова техніка презентації, яка стала використовуватися в Україні зовсім недавно. Створення скрайбінг-ролика – цікавий творчий процес, який дозволяє навчитися візуалізувати основний зміст тексту швидким малюнком і при цьому робити це незвичайно та креативно.

Організатори фестивалю «Покоління мобільного інтернету» – Київстар спільно з Запорізьким інститутом післядипломної педагогічної освіти за підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА – пропонують учням 5-11 класів під керівництвом вчителів створити короткі скрайбінг-ролики на тему «Моя 3G сім'я», що повинні допомогти людям, які поки не освоїли мобільний інтернет, оцінити всі можливості та переваги 3G.

Журі з числа педагогів і представників організаторів фестивалю вибере 9 роликів-фіналістів у номінаціях «Онлайн-скрайбінг», «Мальований скрайбінг» та «Аплікаційний скрайбінг». Автори цих робіт і їхні керівники отримають сучасні смартфони з підключенням до мережі Київстар. Абсолютні переможці в кожній номінації будуть визначатися з числа фіналістів у результаті підсумовування оцінок журі та рейтингу онлайн-голосування. Кращі з кращих принесуть нагороди своїм школам.

«Покоління мобільного інтернету – це наші діти, які з народження бачать, як мобільні технології роблять життя людей більш простим і зручним. Ми бажаємо натхнення учасникам фестивалю і з нетерпінням чекаємо на незвичайні 3G-історії», – говорить керівник фестивалю «Покоління мобільного інтернету», менеджер зі зв'язків із громадськістю Київстар Алла Лаврентьєва.

Роботи на фестиваль приймаються до 20 вересня 2016 року. Методичні рекомендації щодо створення скрайбінг-роликів опубліковані на освітньому порталі http://zw.ciit.zp.ua в розділі ІІ Всеукраїнський фестиваль скрайбінгу «Покоління мобільного інтернету». У 2015 році Київстар спільно з педагогами ініціював перший всеукраїнський фестиваль скрайбінг-роликів «Покоління мобільного інтернету». У рік масштабного запуску 3G в Україні національний телеком-оператор запропонував школярам створити позитивний інтернет-контент про те, для чого потрібні швидкісні мобільні технології. З цим завданням чудово впоралися 107 учнів під керівництвом педагогів із 9 областей України. Фіналісти І фестивалю скрайбінг-роликів «Покоління мобільного інтернету - 2015» – http://zw.ciit.zp.ua

Довідка про Київстар Київстар – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються 25,3 млн клієнтів мобільного зв’язку і близько 814 тис. клієнтів фіксованого інтернету. Акціонери Київстар – міжнародна група VimpelCom Ltd. (офіс у Нідерландах), акції якої знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк. Київстар є однією з провідних компаній телеком-ринку України та лідером за кількістю клієнтів. Мережа GSM компанії охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж. Волоконно-оптична мережа Київстар для швидкісної передачі даних має загальну довжину понад 47 тисяч кілометрів і ємність зовнішніх каналів понад 620 Гбіт/с. Київстар понад 17 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків та одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією. За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!