Кіровоградські діти на Форумі “Діти змінюють світ” зустрілись з Президентом України

06.06.16, 18:00

1 – 2 червня в місті Києві відбувся Всеукраїнський дитячий Форум “Діти змінюють світ”. Дводенний захід проходив на території Національного культурно-мистецького музейного комплексу “Мистецький Арсенал” та Української академії лідерства.

&ft6 Форум був покликаний сприяти розвитку дитячих ініціатив та залученню дітей до суспільного життя. На заході зібралися найкращі лідери дитячого самоврядування та Малої академії наук.

Думку дітей Кіровоградщини відстоювала збірна команда Обласного парламенту дітей та Малої академії наук в складі: Сергія Романескула (голова ОПД), Єгора Ющика (заступника голови ОПД), Дар’ї Сустрєтової (Президент Країни дивовижних мрій КОЦДЮТ), Тимофія Білокоза (Новоукраїнський РПД), Анни Строкової (Петрівський РПД), Анастасії Кандаурової (Мала Академія Наук), Валерії Мерлиці (Країна дивовижних мрій) та координатора Кіровоградського обласного парламенту дітей – Катерини Хлєбнікової.

Насичена програма заходу передбачала зустріч з Президентом України П. Порошенко, де діти обговорювали важливі проблеми у суспільстві, мали змогу задати хвилюючі запитання, пропонували свої шляхи вирішення проблем в дитячому середовищі. Поспілкувавшись з дітьми, Петро Олексійович пообіцяв зі свого боку всіляко підтримувати учнівське самоврядування, розглянути всі пропозиції, які були напрацьовані та побажав всім учасникам Форуму бути відповідальними, щирими та мудрими.

Уповноважений Президента України з питань захисту прав дитини – Микола Кулеба повідомив про наміри створення дитячої Ради уповноваженого Президента з питань захисту прав дітей, передав вітання від партнерів з Канади, які мають бажання співпрацювати з молоддю України та акцентував увагу учасників Форуму на необхідності запровадження інклюзивної освіти. Кіровоградський обласний парламент дітей сьогодні вже співпрацює із заступником М. Кулеби в реалізації проекту ПОД “Шкільна феміда”.

Форум “Діти змінюють світ” надихнув його учасників на нові звершення, цікаві ідеї та подальшу творчу діяльність.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!