Жіноче обличчя нової поліції

15.06.16, 16:00

У вівторок, 14-го червня, Кіровоградському обласному художньому музеїа відкриття виставки «Жіноче обличчя нової патрульної поліції». За ініціативи двох громадських організацій - "Прес-клуб реформ" та "Турбота" в рамках програми "Активні громадяни" Британської ради в Україні було зібрано три десятки фотографій, які журналісти зробили під час присяги нової поліції та на вулицях міста, де дівчата несуть службу.

- Підтримати нову генерацію у лавах патрульної поліції Кіровоградщини та привернути увагу до важливості гендерного балансу та ролі жінок у всіх без виключення сферах людської діяльності – таку мету має виставка, - розповідає ініціаторка проекту Ольга Гріднєва, керівниця проекту «Місцеве Самоврядування – Жіночий Портрет», що його здійснює громадська організація «Турбота» за підтримки МБФ «Український Жіночий Фонд». - На початку квітня в Кіровограді презентували виставку "Жінки і конфлікт в Україні". І тоді з'явилась ідея показувати людям роль жінок у різних сферах життя на Кіровоградщині. Перша ластівка - цей проект. Сподіваюсь, що будуть і інші.

Свої роботи на виставку подали Ігор Філіпенко (сайт «Фотоінформ»), Олена Карпенко (газета «Україна-Центр»), Анастасія Дзюбак (сайт «Гречка»), Ольга Ткаченко ("Перша Електронна"), Дмитро Семенюк (інформаційна агенція «Українські Національні Новини») та Олександра Бур’яненко (сайт «Тусовка»).

Пришли подивитися на чудові світлини і поліцейські. Для них, до речі, проект став приємним сюрпризом. Заступниця начальника управління патрульної поліції міста Марія Журавель на відкритті зазначила, що це - ще один важливий крок на шляху відновлення довіри до нової поліції, а поліцейські (як дівчата, так і хлопці) зі свого боку обіцяють і надалі служити і захищати містян.

Виставка працюватиме ще десять днів.

Організаторами і партнерами проекту є громадська організація «Прес-клуб реформ» програма «Активні Громадяни» Британської Ради в Україні, Кіровоградський обласний художній музей та принт-центр «Офіс-Майстер».
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!