Будувати цифрову стратегію вчились кіровоградські жінки

17.06.16, 10:00

У четвер, 16 червня, відбувся заключний тренінг з циклу "Жіноча школа". Насичений робочий день був присвячений побудові цифрових стратегій для організації. Тренерка Вікторія Талашкевич опрацьовувала з жінками з різних куточків Кіровоградщини різноманітні інструменти для того, щоб цікаво та ефективно заявляти про дяльність жіночих організацій у мережі інтернет. У своїй роботі Вікторія використовувала матеріали програми twch2empower, що її впроваджує у світі WAKE (Жіночий Альянс за Поширення Знань).

Сторітелінг, візуалізація, кращі практики роботи у соціальних мережах, різноманітні інструменти GOOGLE для громадських організацій, інструменти NetSuite для створення сайтів - сучасні технології дозволяють заявляти про себе, не витрачаючи на це багато часу і зусиль.

Окремий блок було присвячено створенню відео. Громадські лідерки опановували інструмент ANIMOTO для візуалізації історій, а також навчались секретам «Послідовності п’яти кадрів» і можливості популярного ресурсу YouTube.

Довідка: Проект “Місцеве Самоврядування – Жіночий Портрет” здійснює Громадська організація "Турбота" за підтримки Українського Жіночого Фонду. Проект спрямований на привернення уваги до ролі жінок у роботі органів місцевого самоврядування та місцевих органів влади Кіровоградщини, а також на посилення їх професійних та особистих якостей, підвищення впливу на формування і реалізацію політики на місцевому рівні.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Дякуємо! Видалили його з активного розділу сайту
Артем .Система замовлень і доставки Mister. Am
Зробив замовлення в додатку Mister.Am При оформленні замовлення вказав використати свій накопичений кешбек в розмірі…