Спорт означає, що людина буде здорова, родина – щаслива, а країна - багата!

25.06.16, 12:00

В останню п'ятницю червня у місті Кіровограді відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика, який побудовано на території Кіровоградського обласного центру соціально-психологічної допомоги. Кошти на будівництво майданчику центр отримав у рамках проекту «Здорова людина – щаслива родина – багата країна!».

Проект профінансувала Британська Рада в Україні, адже директор центру Яна Ковальова написала і виграла проект за програмою "Активні Громадяни".


-
Реалізація даного проекту дала можливість займатись спортом, особам, які опинились в складних життєвих обставинах і перебувають у приміщенні Кіровоградського обласного центру соціально-психологічної допомоги. Залучатиме до ведення здорового способу життя молоді та всього населення, - розповідає Яна Ковальова. Вона вдячна всім партнерам, хто підтримував і підтримує центр, і обіцяє втілити у життя ще чимало цікавих та корисних для громади проектів.!



Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Однозначно треба звернутися до Укрпошти, а не на сайт "Тусовка" (де ви зараз знаходитесь), бо це інформаційно-розважальне…
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок
Вікторія .Свадебные мелочи
Будь ласка!