​Ансамбль „Час Пік” став абсолютним переможцем на фестивалі у Болгарії

04.07.16, 14:00

З 23 по 30 червня 2016 р. вихованці та педагоги народного художнього колективу ансамблю сучасної хореографії „Час Пік” (художній керівник – Відмінник освіти України І. Мурована) Кіровоградського обласного ЦДЮТ завітали до гостинної Болгарії на ІХ Міжнародний дитячий фестиваль „Созопольська панорама” та стали переможцями одразу у декількох номінаціях.

Цього року своїми талантами ділились діти 5-6 класів ансамблю. Вони отримали багато приємних вражень, тому цей візит для колективу став особливим. За 8 казкових днів діти були на екскурсії по місту Созополь з професійним екскурсоводом, від якого дізналися про історію старовинного міста Болгарії, особливості його архітектури та традиції місцевих жителів.

Яскравим був відпочинок в аквапарку „Сонячний берег” м. Несебр і надзвичайно мальовничою – подорож на кораблі по морю вздовж узбережжя по території заповідної зони Рапотамо, на якій і розташоване місто Созополь.

У конкурсній програмі фестивалю взяли участь колективи різних країн, серед них: Болгарія, Росія, Румунія, Туреччина та Україна. Вихованці „Час Піку” представили 4 різні за характером номери, і на гордість педагогів усі 4 включили у програму гала-концерту фестивалю.

Та найбільше дітям та їх педагогам запам’ятались гучні оплески глядачів, похвальні відгуки членів журі та організаторів фестивалю. Адже вони не скупились на компліменти щодо їх хореографічної майстерності, яскравих талантів, цікавих композицій та потужної енергетики, якою юні таланти заряджали усіх присутніх.

За високий виконавський рівень, оригінальність та самобутність номерів особисто мер міста вручив І. Мурованій Гран-прі від мерії м. Созополь, а також Гран-прі від організаторів фестивалю. Список перемог ще поповнили: Диплом за зайняте І місце у номінації „Народний танець” та І місце у номінації „Сучасний танець” і до кожного додавались кубки, медалі і безмежна кількість подяк і компліментів.

Я. Ликова, методист Кіровоградського обласного ЦДЮТКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!