Лазертаг у Кіровограді

05.07.16, 14:00

Відтепер у кіровоградців є можливість замовити лазертаг у рідному місті - провести таким чином день народження, організувати корпоратив або гру разом з друзями.

Лазертаг (лазерний пейнтбол в м. Кіровоград) - це командна військово-спортивна гра, в якій використовується електроні макети зброї та безпечні інфрачервоні промені.

Комплект гравця складається з двох частин: 1. Маркер для лазертага. 2. Пов'язка з датчиками на голові, яка фіксує всі попадання з імітацією шоку.
Під час гри в лазертаг, як ні в якій подібній грі (пейнтбол, страйкбол), досягається максимальна реалістичність бою: - дальність пострілу 200-250 метрів і практично необмежена територія для гри - гучні і реальні звуки пострілу/пролітаючою поруч кулі - 30 набої в обоймі з можливістю перезаряджання - необхідність точного прицілювання - неможливість шахрайства і відсутність спорів, щодо "влучив, не влучив" Ціни: - 30 хв. - 60 грн. -1 година - 100 грн. -2 години - 170 грн. -3 години - 240 грн.

Увага! Іменинник грає безкоштовно!
Деталі - на сторінці https://m.facebook.com/fortecialazertag/ або телефоном 0662319284 та 0987284655Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Однозначно треба звернутися до Укрпошти, а не на сайт "Тусовка" (де ви зараз знаходитесь), бо це інформаційно-розважальне…
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок
Вікторія .Свадебные мелочи
Будь ласка!