Устинівка святкувала 25 років Пожежного депо

07.08.16, 14:00

Відкриття сучасного депо у містечку Устинівка у 1991 році було непересічною подією для Устинівського району, оскільки безпека громадян залежить, в тому числі, і від належного матеріально-технічного забезпечення пожежної охорони. Вітаючи особовий склад від імені керівництва Управління ДСНС в області, т.в.о. начальника відділу персоналу полковник служби цивільного захисту Руслан Крохмалюк, зазначив, що чверть століття підрозділ залишається гарантом спокою і безпеки жителів району, являючись невід’ємною ланкою пожежно-рятувальної служби області, яка за показниками оперативно-службової діяльності визнана однією з кращих в державі.

З нагоди свята від Управління ДСНС районному підрозділу було вручено спецінструмент – бензопилу. Під час урочистостей відбулося показове відпрацювання злагодженості дій підрозділу – черговий караул провів бойове розгортання від автоцистерни з подачею ствола ГПС-600. Усі присутні ще раз пересвідчилися, що рятувальники готові до виконання дій за призначенням. До речі, майже у цю саму мить за номером «101» надійшов тривожний виклик і вогнеборці виїхали гасити реальну пожежу.
Слова подяки за ефективну співпрацю звучали і від заступника голови Устинівської райдержадміністрації Михайла Яворського, який зауважив, що органи місцевого самоврядування не залишаються байдужими до питань пожежно-рятувальної служби району. Грамотами Управління ДСНС та районної державної адміністрації були нагороджені працівники Устинівського районного сектору Управління ДСНС. Великий внесок у розбудову пожежної охорони району зробили ветерани служби, з найкращими побажаннями до нинішніх рятувальників звернувся колишній начальник 22-ї частини Микола Стець. Під час урочистих заходів благословив особовий склад священник Української православної церкви отець Олександр.
Прес-служба У ДСНС в областіКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!