Флешмоб: Фото з книгою Жадана на фоні «віршованої» стіни

06.10.16, 10:00

У Кропивницькому в рамках проекту «Поезія стін» оголосили флешмоб – треба сфотографуватися з будь-якою книгою Сергія Жадана на фоні «поетичної» стіни з його віршем «Стільки дощу не вмістить жодна весна», що нещодавно з'явився на будівлі обласної бібліотеки імені Чижевського, повідомляють у регіональному осередку ВМГО «Фундація регіональних ініціатив».

Схема участі: 1. Зробіть фото; 2. Опублікуйте його на своїх сторінках у соцмережах із хештегом #поезія_стін та #fri_kr. У кінці жовтня організатори оголосять переможця флешмобу, який отримає приємний подарунок від команди координаторів проекту. Адреса локації: вул. Гагаріна, 8/24.

Детальна інформація за телефонами: (095) 057-91-06 (Ірина Лозова) або (066) 616-51-28 (Дмитро Бабак). Нагадаємо, в рамках проекту «Поезія стін» у Кропивницькому з'явилося вже вісім «віршованих» стін. Як запевняють організатори, таким чином вони намагаються популяризувати українську культуру і мистецтво, а також зменшити кількість зіпсованих вандалами стін.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера
Наскільки відомо з відгуків - ні, не працює
Василь .Кондитерська "Family bake shop"
Наталія Вікторівна - віртуоз своєї справи! Рекомендую завітати та скуштувати її вироби. Будете задоволені!
Светлана .​Серебряное озеро (Скала)
Звоните по телефону 0634031805.