Обігрівачі UDEN-S – лідери народного вибору «Фаворити успіху» у третьому кварталі

06.10.16, 14:00

Стартував завершальний етап народного голосування вибору найкращої торгової марки обігрівачів в Україні!

Цьогоріч компанія UDEN-S вперше приймає участь у конкурсі «Фаворити успіху», і третій квартал голосування споживачів уже закінчився.

Результати свідчать, що UDEN-S – це однозначний вибір покупців у категорії «Обігрівачі».

На сайті компанії зазначають: «Щиро дякуємо усім клієнтам, партнерам, колегам, котрі підтримали і віддали свої голоси за наш теплий бренд, не пожалкували часу та, можливо, допомогли комусь зробити свій вибір на користь енергозберігаючого електричного опалення українського виробника».

Шановні читачі, підтримати український бренд опалювальної техніки UDEN-S можна, проголосувавши за нього на сайті: http://www.favor.com.ua/vote/products/heater/, просто залогіньтесь, натисніть галочку навпроти бренду та підтверджуйте свій вибір. Попереду всього один етап народного вибору, і він вже розпочався: результати попередніх періодів обнуляться і голосування почнеться знову.

Сторінка компанії на сайті конкурсу: http://www.favor.com.ua/ru/company/uden-s/.

«Фаворити успіху» - це некомерційний відкритий народний рейтинг торгових марок, офіційно представлених на українському ринку. Кожен споживач, кожен українець може обрати свою улюблену компанію або виробника та віддати за них свій голос. Переможці - найкращі та найбільш рекомендовані товари та послуги - визначаються за підсумками голосування Споживачів у 2016 році, оцінок Спеціалістів (Експертів) та Журі Успішних Людей (Знаменитостей).

Довідкова інформація:

UDEN-S - український бренд енергозберігаючих обігрівачів від виробника ТОВ «УДЕН-УКРАЇНА».

З 2010 року компанія під власним «теплим знаком якості» випускає 187 найменувань інфрачервоних панельних обігрівачів, які при значній економії коштів забезпечують затишок і комфорт будь-якого приміщення.

Головний офіс розташований у м. Кіровоград, Україна. В регіонах України бренд пропонують більше 500 дилерів. З 2012 року обігрівачі UDEN-S представлені в містах Росії, Білорусі, Болгарії, Чехії, Молдові, Лівані, Італії та інших країнах.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Виктория .Дім для безпритульних будує "Милосердя"
Есть возможность помочь хорошей одеждой как женской так и мужской)))
Egor C.Пиццерия "La Vita"
Конечно ничего общего с итальянской, вы лучше посмотрите как она выглядит приготовленная именно итальянцем в…
Наталья .Кав’ярня-піцерія "Scorini"
Сегодня зашли в кафе, на первом этаже мест не было. По крутым ступенькам поднялись на второй этаж. Девушка, которая…