Порятунок людей став приводом для зустрічі фахівців рятувальної справи України та Норвегії

06.10.16, 16:00

Днями заступник начальника Управління ДСНС в області полковник служби цивільного захисту Вадим Янішевський взяв участь у зустрічі з представниками делегації з Норвегії, яка прибула до Кропивницького для обміну досвідом у сфері пошукових та рятувальних робіт. Ініціатором проекту виступило керівництво Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету, у приміщенні якої й вітали іноземних гостей.

До спілкування запросили також партнерів навчального закладу - представників Управління патрульної поліції м.Кропивницький, Управління ДСНС, активістів громадських організацій «Волонтерський рух першої допомоги», «Клубу українсько-норвезького партнерства» та волонтерів льотної академії, а також представників обласної організації Товариства Червоного Хреста. Це другий візит гостей з Норвегії, тож, окрім обміну досвідом, учасники зустрічі висадили алею юкк у Норвезькому сквері, закладеному під час першого приїзду норвезької делегації.

Після чого Фруде Нілсен, професор NORDуніверситету, та Бент-Уве Ямтлі, генеральний директор Центру з координації пошуку та рятування норвезького міста Будо, поділились досвідом організації та проведення пошукових і рятувальних робіт в їх країні, супроводжуючи свою розповідь фото- й відеоматеріалами. Візит іноземних колег співпав з професійним святом працівників освітньої галузі - Всесвітнім днем вчителів.

З цієї нагоди викладачі академії та члени делегації обмінялись теплими словами привітань, оскільки й ті, й інші мають безпосередню причетність до викладацької діяльності, до навчання та підготовки майбутніх спеціалістів. У рамках візиту іноземні гості також відвідали Управління ДСНС в області, що стало першим кроком до початку міжнародного співробітництва пожежно-рятувальної служби Кіровоградщини з норвезькими колегами.

Прес-служба У ДСНС в областіКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Борис .Кіровоград: Диво Ейфеля на Інгулі
Випадково побачив цей міст по TV і збагнув, що за півстоліття я проїжджав по ньому багато разів, але ніколи не бачив…
Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Однозначно треба звернутися до Укрпошти, а не на сайт "Тусовка" (де ви зараз знаходитесь), бо це інформаційно-розважальне…
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок