Студенти КНТУ зустрілись із патрульними

06.10.16, 12:00

Студенти Кіровоградського національного технічного університету в рамках програми «ПОЛіС» (Поліція і Спільнота) зустрілись із представниками патрульної поліції міста.

Офіцери не лише розповідали про свою службу та відповідали на питання хлопців та дівчат, але й взяли участь у правовому театрі - невеликих життєвих сценах, в яких детально розібрали ситуації, що трапляються мало не щодня і де доречним є втручання патрульної поліції.

Сусід гучно слухає музику? Молодики напідпитку у пісочниці? Врешті, нічого дивного в таких ситуаціях немає, а от коли треба звертатися до правоохоронців і як себе поводити, знати треба. Власне, студенти не лише могли самі побувати "у шкурі" патрульних, а ще й отримати фахові консультації: які повноваження є у поліції та як закон регулює ті чи інші спірні моменти.

«Після того, як ми пройшли конкурсний відбір до поліції, ми розуміємо, що стали взірцем для суспільства, – каже інспектор патрульної поліції Кропивницького Олег. – Наша поведінка постійно під увагою суспільства, суспільство покладає на патрульну поліцію великі очікування, тому наші дії мають бути прикладом для порівняння. Я не можу собі дозволити сісти біля під’їзду із пляшкою пива, який тоді з мене поліцейський? Зміни у суспільстві починаються тоді, коли люди почнуть змінювати себе. Ми вже почали зміни нас самих», цитує учасників заходу офіційний сайт КНТУ.

Організатором зустрічі була громадська організація «Волонтерський рух першої допомоги» - одна з чотирьох організацій, що імплементують заходи в рамках програми.

Довідково: Програма «ПОЛіС» впроваджується в рамках проекту IREX «Залучення громадськості до реформ», мета якого – вибудувати плідну між поліцією та тими, для кого вона працює і кого захищає, зокрема, шляхом організації зустрічей представників місцевої поліції та громадськості. Проект «Залучення громадськості до реформ» виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в партнерстві з Міністерством Внутрішніх Справ України, Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO) за фінансової підтримки Відділу з правоохоронних питань (INL) Посольства США.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .​Серебряное озеро (Скала)
Усадьба "У Портных, Валя и Вадим" хотим сказать спасибо нашим гостям которые посетили наш дом и палаточный городок…
Вікторія .​Отельный комплекс "Государь" и кафе-ресторан "Розмарин"
О, дякуємо, Влад! Нам це фото свого часу надали як історичне фото будівлі. Виправимо!
Вікторія .Ресторан «Paradise»
Денисе, це каталог, а не сайт ресторану "Парадіз". Найкраще вам туди зателефонувати