Більше 20 літрів крові здали за тиждень донори у Кропивницькому

07.11.16, 16:00

В обласному центрі завершився тиждень донорства. За п’ять днів донорами стало 60 людей, які здали на потреби хворих людей більше 20 літрів крові, повідомляють у регіональному осередку ВМГО «Фундація регіональних ініціатив».

«Тиждень донорства розпочався із «Кривавого понеділка», який припав на святкування Хелловіну. Такий тематичний формат, за відгуками, багатьом сподобався. За результатами закінчення акції можемо сміливо сказати: «Це успіх!». Оскільки у нас вже проходило три хвилі тижня донорства, але цього тижня, четвертого, прийшла рекордна кількість донорів – 60, – каже координатор акції Дар’я Копієвська. – Вони здали більше 20 літрів крові, яку відправлено до банку крові обласної лікарні. За попередні три хвилі всього здало кров сто донорів. Порадувало, що багато людей вже не вперше приходили. Ті, хто вперше долучився до акції, робили це з ентузіазмом і натхненням. Також вдячні тим, хто допомог з організацією, – начальнику КЛА НАУ Сергію Недільку і представнику Волонтерського руху першої медичної допомоги Світлані Бондаренко».

Як додають координатори акції, база донорів, у якій зберігалося дві сотні контактів донорів, після акції поповнилася 35 новими людьми, які готові прийти на допомогу тим, хто цього потребує. Кров четвертої позитивної групи волонтери передали до онкодиспансеру для хворого хлопчика.
«Думаю, на збільшення кількості бажаючих стати донорами вплинуло декілька факторів. По-перше, обізнаність про користь робити такі вчинки стає все вищою. По-друге, багато людей стикаються з тим, що їхнім рідним також інколи потрібна допомога, а часто важко знайти людей, які зголосяться пройти цю процедуру. По-третє, можемо констатувати, що добре працює і «сарафанне радіо» – були такі «старі» донори, які прийти самі не змогли, але замість себе прислали друзів», – додала Дар’я.

За словами координаторів, акцію продовжуватимуть і надалі. Про оголошення наступного тижня донорства повідомлять згодом. Тих, хто бажає долучитися до бази донорів, просять заповнити анкету за посиланням goo.gl/CXBH8b Детальна інформація за телефонами: (095) 366-47-33 (Дар’я Копієвська) та (066) 616-51-28 (Дмитро Бабак).Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!