Стежинами рідного краю

10.11.16, 10:00
Переможці змагань - знам'янські «Apriori»
Переможці змагань - знам'янські «Apriori»

Минулого вікенду школяри Кіровоградщини зібрались у Кропивницькому на історико-краєзнавчий квест «Мала академія наук стежинами рідного краю». Помірятися кмітливістю і знаннями про рідний край приїхали 9 команд з Кіровоградського, Знам’янського, Світловодського, Компаніївського, Гайворонського, Новомиргородського, Олександрівського, Бобринецького та Устинівського районів.

Першим етапом змагань було пошукове орієнтування на місцевості. Кожна команда мала пройти 8 контрольних пунктів (локацій), на кожному з яких на юних пошуковців чекали завдання з історії та географії рідного краю. Кіровоградський обласний центр туризму, який також долучився до проведення заходу, випробував учасників на туристсько-спортивній дистанції та завданнях з географічного краєзнавства: отже, щоб набрати максимальну кількість балів, школярам треба було показати не лише відмінні знання, але й спритність.

Світловодська команда «SMART», компаніївський «Глобус», гайворонські «Дослідники», «Невгамовні» з Бобринеччини та «Соколята Устинівщини», хоча і показали гарні результати, вийти до другого етапу змагань не змогли.

На чотири ж найкращі команди чекало ще одне випробування - брейн-ринг. Два динамічні півфінали визначили володарів «бронзи» змагань: «Златопільців» з Новомиргорода та команду «Слідопити» з Високих Байраків, а фінальний бій - команди, які посіли перше та друге місця. «Срібло»увезли з собою «Лісівські пошуковці» до Олександрівського району, а перше місце дісталось знам'янчанам - команді «Apriori».Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!