Сучасні потоки інформації, великі можливості, а водночас і спокуси та загрози, невміння розв’язувати конфлікти і допомагати іншим, часто стають на заваді гармонійного життя людини у суспільстві. Ми з вами живемо серед людей, яких ми не завжди розуміємо, тому що вони вирізняються від нас нестандартною зовнішністю, цікавим стилем у одязі, незвичною манерою спілкування або поведінкою, обмеженими можливостями або незвичними поглядами на навколишній світ. Деякі з них мають надзвичайні таланти, унікальні здібності.
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/006718/images/27157/in-text-15055728_10209079534717808_8651778372979994147_n.jpg)
18 листопада 2016 року на базі Кіровоградського обласного ЦДЮТ відбувся підсумок обласного конкурсу відеоробіт «Толерантність як основа сучасного світу». Учні та студенти навчальних закладів Кіровоградської області мали можливість у коротких відеороликах відобразити своє бачення щодо толерантного розвитку суспільства. На конкурс були надіслані роботи євроклубів з Благовіщенська, Добровеличківки, Долинська, Вільшанки, Знам'янки, Добронадіївки та Користівки Олександрійського району, Балахівки Петрівського району, Устинівки, Олександрівки Кіровоградської області та м. Кропивницького. Кращими визнані роботи, які набрали найбільшу кількість вподобань у інтернет ресурсі You Tube та вищу оцінку журі. Переможцями визнано відеороботи: І місце - «Толерантність – це..» євроклуб «Млади сърця» Вільшанського центру дитячої та юнацької творчості, автор – Крайтор Ольга, ІІ місце – «Будьмо толерантними» євроклуб «Меридіан» Добронаіївської загальноосвітньої школи Олександрійського району, автор – Трикозенко Аріна, ІІІ місце – «Толерантність – це грамонія» євроклуб «Астра» Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат-школа мистецтв), автор – Кондаурова Анастасія.
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/006718/images/27156/in-text-15037085_10209079534117793_420469051201083716_n.jpg)
Вдалим завершенням заходів до Міжнародного дня толерантності була організація та проведення Радою євроклубів Кіровоградщини КОЦДЮТ 18 листопада 2016 року квесту «Ми - разом». Свої знання та навички толерантного спілкування проявили 29 команд активних євроклубів з м. Кропивницького, Світловодська, Олександрії, Знам'янки та Олександрійського, Олександрівського, Благовіщенського, Вільшанського, Знам'янського, Добровеличківського, Петрівського, Новгородківського, Маловисківського, Компаніївського, Устинівського, Кіровоградського районів Кіровоградської області. Команди мали змогу прийняти участь у вікторині «Крокуємо Європою», побудувати температуру толерантності своєї команди, організувати спортивну хвилинку «Коктейль рухів», визначити мову та традиції різних краї Європи, створити портрет толерантної людини, побудувати творчий «інтерактивний пам’ятник», познайомитись з культурою національних діаспор Кіровоградщини: Союзу вірмен України у Кіровоградській області, Спілки поляків Кіровоградщини «Полонія», обласного німецького культурного центру «Розвиток».
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/006718/images/27162/in-text-15129540_10209079533397775_2969452999966176009_o.jpg)
Переможцями стали команди: І місце - євроклуб «Прометей» Благовіщенського центру дитячої та юнацької творчості та команда «Step by step» НВО № 26 Кіровоградської міської ради, ІІ місце - євроклуб ««Млади сърця» Вільшанського центру дитячої та юнацької творчості та євроклуб «Меридіан» Добронадіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Олександрійського району, ІІІ місце - євроклуб «Астра» Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат-школа мистецтв). Результатом квесту був створений Кодекс толерантності Ради євроклубів Кіровоградщини, який спільно був прийнятий!
271562715727158271592716027161271622716327164271652716627167
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?