Мости до міста прокладатиме Ірина Ткаченко

29.11.16, 16:00

Проект «Мости до міста», який створила Ірина Ткаченко і подала від громадської організації "Прес-клуб реформ" на конкурс мікрогрантів у рамках Програми національних обмінів, був підтриманий! Вітаємо пані Ірину, яка написала чудовий проект у таких рідних для неї сферах, як Неформальна освіта, медіаосвіта та урбаністика.

Партнером проекту є Молодіжний центр Волині (керівник - Захар Ткачук), а формат проекту - це мережевий візит активної молоді із Кропивницького у Луцьк - для вивчення урбаністичних практик. Головне - познайомити кропивничан із успішними урбаністичними практиками Луцька для обміну досвідом та запозичення ефективних моделей організації творчого простору міста.

У рамках проекту планується візит в «Innerspace» (Простір для роботи, творчості та відпочинку) та у Креативний простір "Озерний вітер" і Молодіжний центр Волині Учасники проекту познайомлсять із редакцією журналу «Plateful» та візьмуть участь у медіа-експедиції містом Луцьк і познайомляться із автором проекту «Віртуальна екскурсія Луцьком» - Олександром Котисом. По поверненню додому, у Кропивницькому Ірина Ткаченко провеле урбаністичний Форум «Коди міста» - чекайте анонсів!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Дякуємо! Видалили його з активного розділу сайту
Артем .Система замовлень і доставки Mister. Am
Зробив замовлення в додатку Mister.Am При оформленні замовлення вказав використати свій накопичений кешбек в розмірі…