До нового року жителі оформити депозити за вигідними ставками під держгарантії

29.12.16, 10:00

Сьогодні українські вкладники отримали унікальну можливість оформити депозити за вигідними ставками під 100%-ву гарантію повернення заощаджень зі сторони держави. Як повідомив експерт фінансового ринку Олександр Охріменко, після після того, як ПриватБанк став держбанком, зниження депозитних ставок відбудеться найближчим часом. І сьогодні на депозитному ринку склалася дійсно унікальна ситуація - при абсолютній гарантії повернення заощаджень незалежно від суми вкладу, ставки у ПриватБанку залишаються на рівні вищому, ніж у інших держбанків або банків з іноземним капіталом.

«Ставки за депозитами в ПриватБанку незабаром будуть такими ж, як і в інших держбанках, при цьому в довгостроковій перспективі ставки за депозитами збережуться невисокими», - зазначає Охріменко. Таким чином, якщо встигнути оформити депозит в Приваті до нового року або в перші робочі дні 2017-го, цілком реально забезпечити собі додатковий дохід на рівні як мінімум, додаткової місячної зарплати.

При цьому, протягом дії всього строку вкладу його умови будуть незмінними. «Національний банк України не зможе вимагати зниження ставок за депозитами клієнтів ПриватБанку через те, що він став державним банком. Не можна заднім числом міняти умови договорів, як кредитних, так і депозитних», - розповів економіст Андрій Новак.

Експерти зазначають, що така можливість буде зберігатися буквально протягом останнього тижня, що минає і перших днів 2017 року. ПриватБанк вже заявив про намір знизити ставки за вкладами з нового року, але для ухвалення такого рішення та його затвердження пройде певний час, який можна і треба використовувати для найбільш ефективного вкладення особистих коштів.

Цю інформацію підтвердили і в самому банку. Як заявив на своїй прес-конференції голова правління ПриватБанку Олександр Шлапак, з нового року банк розглядає можливість зниження ставок як за депозитами, так і за кредитами. "Що стосується відсоткових ставок - сьогодні ми маємо ставки вище за ринкові", - сказав О. Шлапак. За словами керівника роздрібного бізнесу ПриватБанку Олексія Шабана, наразі ставки як за гривневими так і за доларовими депозитами не змінилися. "Сьогодні ми приймаємо вклади за діючими ставками", - підтвердив Олексій Шабан.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!