«Янголятко» з Кропивницького

02.01.17, 12:00

Третій святковий фестиваль "ЯНГОЛЯТКО" для дітей та молоді, який щорічно проводить громадська організація "Народна академія творчості інвалідів", відбувся наприкінці грудня у місті Кропивницький. Цього року у святі прийняло 60 дітей та молоді з інвалідністю Кіровоградщини.

На сцені виступали наші діти, талановиті та чудові. Рік, що минув, приніс для членів нашої організації перемоги та нові відкриття, це і перемоги у Всеукраїнських конкурсах для дітей та молоді з інвалідністю, участь в Міжнародних фестивалях в Польші та Молдові, виставки робіт наших маленьких майстрів бачили в багатьох куточках України, у Верховній Раді та в далекій Мексиці. Традиційно від нового року ми очікуємо великих змін, нових подорожей (нас запросили до Грузії з виставкою).
Так нехай ці зміни виявляться яскравими, барвистими і трохи казковими! Хочу висловити вдячність всім, хто допоміг нам у створенні свята: керівництву Міжнародної акціонерної авіаціонної компанії «УРГА», на чолі з генеральним директором Олександром Галінським, який взяв організацію свята в свої руки, надав нам чудовий зал, для наших дітей були накриті святкові столи з солодощами та духмяною випічкою, Голові Олександрійської міської організації Партії "Відродження" Андрію Кіману та обласної Вадиму Савченку, генеральному директору ТОВ "Агрофірма Хлібодар" Згривцю Руслану, директору театрального бренда "Madina- Style" Мадіні Ємельяновій, зразковому хореографічному ансамблю "Оленка", Центру дитячої та юнацької творчості Фортечної ради м.Кропивницького, Центру розвитку людини та сім'ї "Сонячний Зайчик». Ви зробили наше свято неперевершеним!
Шановні найщиріші та найдобріші друзі Кіровоградського обласного осередку ВГО "Народна академія творчості"! Ми щиро вдячні Вам за Ваш неоціненний внесок допомоги, за Вашу співпрацю з нашою організацією, за чуйність і доброзичливість, за увагу і повагу, які Ви проявляєте до членів нашої організації. Своєю турботою, бажанням допомогти і поспівчувати Ви зігріваєте серця людей та даруєте їм радість та посмішки Ваша благодійність заслуговує поваги, вдячності та високої оцінки. Приємно усвідомлювати, що є в нашій рідній країні люди, чиї серця, наміри і дії спрямовані на творення добра, радості, віри в краще майбутнє ! З Новим роком ВАС!!!!

Голова Кіровоградського обласного осередку ВГО «Народна академіяя творчості» Ельміра Небесна.
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!