«Чарівна Знам'янка” – збірка казок малих знам'янчан

18.02.17, 12:00

В усі часи книга супроводжувала людину. Книги, як і люди, живуть своїм життям і мають свою долю. Скромно або шумно відзначають їх появу на світ. Одні з них продовжують своє довге життя, обласкані людською увагою, інші - гають час на книжковій полиці. Саме в Міжнародний день дарування книг, під час проведення літературно-казкового балу «На балу у Попелюшки», який вперше проходив Знам'янці, відбулася презентація дитячої збірки казок «Чарівна Знам’янка”, авторами яких стали найменші жителі районного центру, пише komora.info.

Ініціатором створення такої дитячої книги став Знам’янський осередок ВМГО «ФРІ», голова якого - Крістіна Зайченко.

Доречі, на Балу Крістіна виступала в ролі Королеви. «Доля у цієї книги буде тим цікава, бо в ній зібрані всі мрії дітей нашого міста, які обов'язково збудуться. І якщо уважно прочитати казки, які зібрані у дитячій збірці, то читач відмітить, що мрія одного із авторів уже здійснилася», - сказала, звертаючись до присутніх на заході ведуча. Так, саме 14 лютого, у День всіх закоханих, відбувся такий прекрасний, казковий і загадковий бал, на якому Принц обрав свою Попелюшку. Спонсором цього проекту став директор Вагонкомплектсервісу Юрій Гребенюк. У збірці представлені 35 казок, у кожної із яких є своя мрія. Також у ній проілюстровані малюнки авторів та їх фото. Саме ця книга може стати гарним подарунком для всіх дітей нашого міста та знайде своїх прихильників.

«Я впевнена, що ці казки подарують читачеві позитивні емоції», - наголошує Крістіна, даруючи один із друкованих примірників збірки першому заступнику міського голови Валентині Загородній під час балу. Також як і було обіцяно організаторами, подарунки отримали всі автори дитячої збірки казок «Чарівна Знам’янка»

- Крістіна, а якого віку автори казок? І яка подальша доля книги?

- Авторами казок стали учні 1-10 класів Знам’янських шкіл. У них діти висловили своє бачення нашого міста у чарівному, казковому світі, також розповіли про свої мрії. Ми плануємо надрукувати примірники збірки і подарувати їх нашим міським бібліотекам, щоб усі діти Знам’янки мали можливість прочитати цю чудову книгу.

Підготувала Наталія ХандусенкоКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!