Антикорупційних моніторів навчали у Кропивницькому

28.03.17, 10:00

Тренінг для бажаючих боротись з корупцією на місцевому рівні відбувся днями у приміщенні коворкінгу "KOWO" - на нього зібралися біля трьох десятків активістів. Протягом дня вони отримали інформацію про корупцію та її форми, навчились проводити антикорупційну експертизу нормативно-правових актів та актів індивідуальної дії, моніторити декларації та користуватись відкритими реєстрами, а також дізнались про всі тонкощі доступу до публічної інформації.

Наступним етапом проекту стануть системний антикорупційний моніторинг та антикорупційні дослідження діяльності влади міста Кропивницький. 30 антикорупційних моніторів змагатимуться за винагороду, яку отримає той, чия антикорупційна активність матиме найбільший ефект та резонанс.

Спільними зусиллями активісти блокуватимуть корупційні нормативно-правові акти, викриватимуть спроби проведення нечесних тендерів та закупівель, виявлятимуть приховані статки чиновників і багато чого іншого.

Захід був проведений в межах спільної реалізації Громадською організацією «Асоціація Політичних Наук» та Центром політико-правових реформ проекту «Посилення спроможності організацій громадянського суспільства у регіонах України впливати на органи державної влади та місцевого самоврядування з метою прискорення реформ», який фінансується Програмою МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Ольга .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Пані Людмило, дуже цікава стаття, дякую! Окрема подяка, що написали про нашу доньку❤️
Оксана .​Варити борщ чи йти в депутатки? Як гендерні квоти урівноважили…
Дуже глибоке та цікаве дослідження. Моя особиста думка як журналіста з приводу теми є такою. Присутність та потенціал…
Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…