Геоботанічні, зоогеографічні, геоекологічні та інші дослідження обговорювали у музеї

23.04.17, 16:00

Минулого тижня в обласному краєзнавчому музеї відбулась обласна науково-практична конференція «Природничо-наукові дослідження Кіровоградської області: музеєзнавчі аспекти». Конференцію провели відділ природи Кіровоградського обласного краєзнавчого музею та кафедра географії та геоекології Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Вона стала певним підсумком спільної роботи науковців та музейників-практиків.

В програмі конференції було пленарне засідання, присвячене нагальним проблемам музеєфікації природничо-наукових досліджень Кіровоградської області, робота наукових секцій за напрямками «Природничо-географічні дослідження», «Суспільно-географічні та туристсько-краєзнавчі дослідження», «Геоботанічні, зоогеографічні та геоекологічні дослідження». Конференція викликала широкий резонанс у наукової спільноти Кіровоградської області.
До участі в конференції представили доповіді більше 30 науковців та музейників-практиків з Центральноукраїнського державного педагогічного університету, Центральноукраїнського національного технічного університету, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Кіровоградського обласного, Олександрівського, Долинського, Новоукраїнського, Гайворонського районних краєзнавчих музеїв, Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, Кіровоградського обласного центру з гідрометеорології, Олександрійського відділу Українського географічного товариства. Серед учасників конференції 3 докторів наук та 9 кандидатів наук.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!