​Мотоклуб «Діти Сварога» відкрив сезон благодійною акцією

05.05.17, 14:00

Нещодавно Новомиргородський мотоклуб «Діти Сварога» відкрив мотосезон – 2017. Привітати з визначною подією своїх побратимів приїхали байкери з Малої Виски та Одещини. Метою заходу організатори окреслили живе спілкування з іншими «двоколісними» друзями та спільний пробіг мотоколоною по території району. Але найголовнішою ціллю проведення заходу стала благодійна акція збору коштів з учасників мотоколони на подальше лікування 14-річної Анастасії, яка наразі вже проходить курс хіміотерапії у Кропивницькому. Діагноз Насті - лімфогранулематоз III SE стадії.

Як зазначили організатори мотопробігу, Анастасія проживає в смт. Капітанівка. Тому, зібравши основну частину коштів у районному центрі, байкери вирушили саме туди.

Мотолюбителі Новомиргородщини наголошують, що були здивовані і дещо розчулені тим, наскільки активно долучилися ново миргородці до збору коштів. Разом з внеском членства мотоклубу «Діти Сварога» загальна сума зібраних коштів склала близько 5 тис. грн. Кошти були одразу передані родині, яка їх потребує. Організатори відкриття мотосезону-2017 висловлюють щиру подяку за сприяння проведенню акції представнику Новомиргородського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ярославу Зарудньому, а також секретарю байкарського клубу «Діти Сварога» Віталію Бєжану. Саме Віталій забезпечив якісний музичний і звуковий супровід заходу.

Особливу подяку за надання автомобільного супроводу колони «Діти Сварога» висловлюють начальнику Новомиргородського відділення Маловисківського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області Іщенку Станіславу Анатолійовичу та інспектору за наглядом за дорожнім рухом Молодіну Валерію Валерійовичу, який, власне, і супроводжував пересування колони.

Нагадаємо, що перший в Новомиргороді мотоклуб «Діти Сварога» був презентований 17 вересня 2016 року про ідейне об’єднання, яке має свої правила та про амбітні плани на майбутнє. Як пояснив засновник мотоклубу «Діти Сварога» Андрій Федоров (він же зараз є й Президентом клубу), байкери об’єдналися не лише для того, щоб «окреслити» свої вподобання. Організація створена здебільшого для того, щоб пропагувати здоровий спосіб життя, вносити нові барви в культурні проекти міста, знаходити для молоді та старшого покоління альтернативу в питанні проведення вільного часу. Але акцентують свою увагу байкери, звісно, на юнаках і дівчатах нашого міста: саме їм творити майбутнє.

«Діти Сварога» мають свій, чітко прописаний Статут, а також конкретний розподіл функціональних обов’язків. В Статуті, за словами хлопців, є кілька жорстких пунктів як для сучасних містян: абсолютна неприпустимість вживання алкоголю за кермом транспортного засобу, дотримання правил дорожнього руху та водійської етики.

Наталія Святокум, представник інформаційної підтримки «МСС «Діти Сварога»Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!