Амбіції і перспективи нового сайту "Турботи"

09.05.17, 10:00

Бути великою жабкою у малому озерці районного центру для багатьох громадських організацій України важливіше, аніж мріяти стати малою жабкою у великому озері мегаполісу. Це можна сказати і про громадську організацію «Турбота» із міста Новоукраїнка на Кіровоградщині.

Вісім місяців тому, завдяки участі у програмі зі створення веб-сторінок на платформі LightCMS, «Турбота» створила новий веб-сайт. Це дозволило розповісти більшій кількості жінок у Новоукраїнському районі та у Кіровоградській області про проекти, що їх втілює у життя організація.

Сайт громадської організації "Турбота"
Сайт громадської організації "Турбота"
Більше того, досвід «Турботи» зацікавив громадську організацію «Фундація Прав Людини», яка залучила експертів «Турботи» до програми із розвитку блогерства для внутрішньо переміщених жінок, які постраждали внаслідок війни на Сході України. Волонтери «Турботи» стали тренерами у великому національному проекті і виступають менторами для жінок, які створюють власні блоги та об’єдналися у Платформу commUNITY. Таким чином невеликий локальний досвід взаємодії української громадської організації із американськими колегами став важливим прикладом глобального впливу і безмежних можливостей для розвитку десяткам активістів по всій Україні.


Сайт «Турботи» було створено завдяки участі у проекті для лідерок громадянського сектору України, що його запровадили колеги із WAKE (Women's Alliance for Knowledge Exchange, США). Партнером проекту є Український Жіночий Фонд, а весь проект став можливим завдяки щедрій участі компанії NetSuite, котра надала організаціям-учасникам не тільки навчання, але й грант у вигляді вільного використання платформи LightCMS.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!