​Світанковий «ГРАН-ПРІ» в Кропивницькому!

10.05.17, 14:00

Наприкінці квітня в Хмельницькому відбувся Міжнародний конкурс народної хореографії імені Володимира Глушенкова. В фестивалі взяли участь 22 хореографічні колективи з України, а також танцівники з Сербії, Румунії і Туреччини.

Танцювальну столицю представляв народний хореографічний ансамбль «Світанок». Родзинкою фестивалю і головною вимогою було виконання колективами тільки народних хореографічних композиції. Фестиваль став справжнім святом не тільки для учасників, але й для жителів міста Хмельницький.
В рамках мистецького заходу відбулась хода в національних костюмах, відкриття фестивалю на відкритій сцені в центрі міста, святкові концерти для жителів міста і звичайно, незабутній Гала-концерт і нагородження колективів – переможців. «Світанок» брав участь в конкурсі в двох номінаціях: «Ансамблі танцю» (хореографічна композиція «Всі на ярмарок», та хореографічна сюїта «Весна в Україні») та «Малі форми» (хореографічна картинка «Куліш» та хореографічна замальовка «Оаза життя»).
Високоповажні члени журі дуже високо оцінили роботу Кропивницького колективу, відмітили і те, що «Світанок» є гарним спадкоємцем кіровоградської хореографічної школи. Також організатори конкурсу нагородили соліста «Світанка» Максимовича Данила, як кращого танцівника фестивалю.
Але найприємніша мить відбулась в останній день світанкової подорожі, коли під час гала концерту, голова журі під оплески глядачів і всіх часників фестивалю запросив на сцену художнього керівника народного хореографічного ансамблю «Світанок» Максима Печененка для вручення найвищої премії «Гран-Прі» шостого міжнародного конкурсу народної хореографії імені Володимира Глушенкова. До речі в скарбниці «Світанку» це вже 15 найвища премія Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Юлия .Отель-ресторан "Бегемот"
Останавливались с друзьями в ноябре 2019. Что я Вам могу сказать...................... Снимали два номера с удобствами. Первый…
Ирина .Ресторан "Стейк-Хауз" Come In
Доброго всем времени суток! Побывала в этом заведении сегодня впервые и хотелось бы поделиться впечатлениями.…
Valeriy I.Кінний клуб "Terra Equina" запрошує на тренування
Меня как то раз лошадка сбросила с себя.Что-то ей не понравилось. Хорошо,что оказался рядом травмпункт Оболони…