Пожежниками готуються стати з юності
Днями у Кропивницькому відбувся ХХІІI обласний етап фестивалю дружин юних пожежних. Переможці зональних етапів конкурсу – команди «Viva Вікторія» м. Долинська, «Фенікс» м. Бобринець, «Звичайні люди» м. Світловодськ, «Полум’я» м. Олександрія, «ЦЗГТДЮПР» Гайворонського району, «Полум’я» Маловисківського району та «ПожDEPO» Кіровоградського району прибули в Кропивницький, щоб визначити кращу з найкращих команд нашої області.
Крім того, слід відзначити високий рівень згуртованості колективів та єдність у прагненні виступити якнайкраще.
Два конкурси – «Візитка» та «Домашнє завдання» виявили таланти школярів саме у творчих пошуках індивідуального стилю кожної команди, її родзинки та самобутності. Слід сказати, що журі напрочуд важко було оцінювати ці конкурси, адже діти вклали стільки зусиль та натхнення, що заслужили найвищі бали.
Крім творчих завдань, на першому етапі було проведене практичне змагання: конкурс «Медичний» визначив рівень знань юних пожежних з медичної справи.
Завершились конкурси та настала вирішальна мить: нагородження найкращих команд.
Голова журі конкурсу – помічник начальника Управління ДСНС в області підполковник служби цивільного захисту Вікторія Крохмалюк подякувала учасникам за велику творчу роботу, що дозволила досягти перемоги в зональних групах. Кожна команда вже є переможцем, проте згідно з умовами конкурсу потрібно було визначити три команди-переможниці.
Отже, 1 місце виборола команда «Viva Вікторія» м. Долинська;
2-ми стали дружина юних пожежних «Фенікс» м. Бобринець;
3-тє місце журі віддало «Полум’ю» м. Олександрія.
Організацію та проведення заходу забезпечено Управлінням ДСНС України у Кіровоградській області за підтримки Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації; Департаменту культури, туризму та культурної спадщини; обласної організації Добровільного пожежного товариства України у Кіровоградській області.
Прес-служба У ДСНС в області
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?