Випускники кропивницької Бізнес-Школи отримали дипломи!

29.06.17, 12:00

Яскраво та незабутньо пройшов черговий випуск Бізнес-Школи ЮніорБанку Кіровоградської філії ПриватБанку. Дипломи, кульки, солодкий стіл і...креативні фото для власного юніорського календаря - час пролетів швидко і непомітно як для юніорів, так і для банкірів, які стали справжніми друзями.

“Не один рік я обіймаю посаду директора регіональної філії, звик до виступів перед різними аудиторіями, але завжди найскладніше виступати перед дітьми, - розповідає Ростислав Масло, директор Кіровоградської філії ПриватБанку. - Діти відчувають фальш та нещирість як ніхто з дорослих. Кожен раз, готуючись до уроку, я насамперед готуюсь морально, вони мають відчувати мою відвертість та чесність і у подачі матеріалу, і у відповідях на запитання, і навіть у дискусіях”. “Наші юніори не просто навчались, вони приміряли на себе різні банківські професії - від оператора call-центру до інкасатора, - розповідає Вікторія Заболотна, керівник ЮніорБанку Кіровоградської філії ПриватБанку. - Крім навчання у Бізнес-Школі юні кропивничани проходили екскурсії банком, вивчали ази користування банківськими продуктами. З січня нинішнього року більше 5 тис. юніорів ми навчили користуватись банківськими картками, терміналами, банкоматами, познайомили з роботою найбільшої банківської установи країни. Для нас це невеликий особистий рекорд”.

“Я спробував професію СОКа, тепер я знаю, що це - спеціаліст по обслуговуванню клієнтів, - ділиться враженнями Ілля Спінул, випускник-2017 Бізнес-Школи ЮніорБанку. - Я обслуговував справжніх клієнтів. Запам’ятав одного, якому запропонував оформити послугу “Копілка” - спочатку розповів про неї, а потім ще й додав із власного досвіду, як це круто непомітно накопичувати на мрію. Ні, про свою мрію я йому не розповів, це ж секрет:)”.

“Мені сподобалась робота у call-центрі, - ділиться враженнями Макар Штомпель. - Тут не тільки відповідаєш на запитання клієнтів, але й допомагаєш їм вирішувати усілякі банківські питання. Адже дзвінки на 3700 (цілодобова банківська підтримка) не припиняються ні на секунду. Слід бути зібраним, уважним та тактовним. Приємно відчувати себе частиною такого крутого колективу. Я був здивований, що у тут працюють такі молоді співробітники, з радістю б працював з ними. А ще мені сподобалась професія інкасатора, я навіть приміряв на себе бронежилет. Ох і важкий же він”.

“Я обожнюю свою роботу за хвилини щастя, які дарує кожна дитина, - продовжує Вікторія Миколаївна. - Мої юніори - справжні, відкриті, відверті та безпосередні. Вони уміють радіти, не приховують справжніх почуттів, уміють чесно висловити свою думку та відношення до цього світу - мають усі чесноти справжніх людей. Я пишаюся тим, що саме такі юніори навчались у нашій Бізнес-Школі!”

Літня Бізнес-Школа, яка розпочнеться вже у червні, юних кіровоградців чекають тренери у головному офісі ПриватБанку за адресою: вул.Преображенска,26/70. Олександрійска Бізнес-Школа чекає своїх прихильників за адресою: пр.Соборний,122, юні банкіри Знам’янки зможуть звертатись до школи №3, де на них чекають тренери Бізнес-Школи, а молоді та перспективні учні Світловодських Бізнес-Шкіл будуть навчатись у відділенні ПриватБанку за адресою: вул.Героїв україни,94 та у приміщенні школи №3. Відкриває двері Бізнес-Школа і для Новоукраїнських школярів, на яких чекають за адресою: вул.Соборна,7 та для майбутніх банкірів смт Олександрівка, за адресою: вул.Незалежності України, 96.

Освітня програма ЮніорБанк стартувала з 2009 році в Україні. Сьогодні ЮніорБанк працює в Україні та Латвії, об'єднуючи більш ніж 500 000 школярів. У рамках проекту ПриватБанк не тільки надає можливість безкоштовного практичного навчання з фінансових послуг для дітей та підлітків, а й підтримує спортивний рух і програми здорового способу життя школярів.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!