Мультик навчить, як обговорювати питання зарплатні

28.07.17, 12:00

Заробітна плата - це завжди предмет торгу! Її можна і потрібно обговорювати. Але для цього потрібно детально розуміти умови угоди. Служба зайнятості запрошує до перегляду розважально-освітнього cеріалу «Пошук роботи». Розважально-освітній серіал «Пошук Роботи» – це анімаційні фільми з конкретною покроковою інструкцією з пошуку роботи своєї мрії. Зокрема, наступна серія "Як говорити про зарплату на співбесіді" - ось що допоможе Степану підготуватися до торгів

У 22 серії Степан Овальченко влаштувався таки на роботу. Чи завершується на цьому процес працевлаштування? Ні! Тільки після успішного проходження випробувального терміну можна стверджувати що Ви знайшли роботу. У наступній, 23 серії, ми подивимося, як Степан впорається з цим етапом :) ... Запрошуємо переглянути розважально-освітній мультсеріал «Пошук роботи»

Мета мультсеріалу – активізація безробітних у пошуку роботи. Проект ініційовано студією пояснюючого відео «Синяя Лошадь» за фінансової підтримки мережі магазинів і аптек “Watsons” та офіційного партнерства Державної служби зайнятості (Центрального апарату). Анімаційний серіал «Пошук Роботи», в розважальній формі, готує здобувача до успішного проходження співбесіди, і як підсумок – отримання ідеальної роботи.

У 24-х серіях курсу, детально розбираються питання: • Як об’єктивно визначити і аргументувати роботодавцю, скільки грошей ви хочете за свою роботу • Навіщо потрібно коригувати резюме під кожну вакансію і взагалі, як правильно складати це резюме • Як працювати з вакансіями, яких немає у відкритому доступі • Як налаштуватися і не боятися співбесіди • Чому з різними роботодавцями потрібно працювати по-різному.

Зазначений серіал можна переглянути на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості на YouTube за посиланнямКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!