Розроблено проект регіонального розвитку Кіровоградщини

31.10.17, 14:00

Нещодавно голова громадської організації «Агентство розвитку територій» (АРТ) Олександр Мільто відвідав Кіровоградську льотну академію Національного авіаційного університету, де провів зустріч з її керівництвом.

Дана зустріч стала наслідком засідання Проектної ради при Агентстві розвитку територій, в ході якої було визначено ряд пріоритетних розвиткових проектів для області, намічено перелік завдань по визначенню інвестиційного, промислового та кадрового потенціалу нашого регіону.

«Перші результати такої роботи ми вже маємо – так наша громадська організація спільно із фахівцями Інституту економіки та прогнозування Національної академії наук України розробили проект регіонального розвитку для Кіровоградської льотної академії , який може реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу - “Створення авіаційного кластеру як “точки зростання” економіки Кіровоградського регіону”, – заявив Олександр Мільто.

Загальною метою даного проекту регіонального розвитку є створення авіаційного кластеру, як механізму стимулювання розвитку інноваційної інфраструктури в Кіровоградському регіоні.

Даний проект у відповідності до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 року №827 зареєстрований у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України як один з претендентів на отримання державного фінансування.

Зважаючи на досягнуті позитивні результати, сторони підписали Угоду про співробітництво та домовились про спільну діяльність при адмініструванні бюджетних проектів направлених на поліпшення матеріально-технічної бази Льотної академії НАУ.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

denbely007@gmail.com d.Пиццерия-бистро "Смачні традиції"
Нет нельзя)
Олександр .​Просторами Кіровоградщини: Чим порадує туристів містечко…
Башта Шухова знаходиться не на вокзалі, і взагалі не на станції, а коли заїжджаєш з Кропивницького, після зупинки…
Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Пане Руслане, якщо Ви не проти, ми передамо ваш телефон у соціальну службу. Дякуємо! Але також ви можете, у першу…