​Новесенький смартфон за квиток отримала пані Марія з Новоукраїнки!

26.12.17, 18:00

Марія Кукуль із смт Новоукраїнка, що на Кіровоградщині, стала однією із переможців акції ПриватБанку та MasterCard «Смартфонів п'ять вагонів». Пані Марія вперше в житті придбала квиток на поїзд через Приват24, який приніс не лише перемогу, але й омріяний смартфон Xiaomi Redmi 4X 32GB.

“Я вже років десять, якщо не більше, є клієнтом ПриватБанку, жодного разу не приймала участь ні в яких акціях, - розповіда Марія Михайлівна Кукуль, переможниця акції «Смартфонів п'ять вагонів». - Завжди думала, що я невезуча, ніколи нічого не вигравала. А тут так добре, що не потрібно було реєструватись, просто купила квиток на потяг для чоловіка, і через пару днів зателефонували і повідомили, що я виграла смартфон. Звичайно я не повірила, тому зайшла на сайт банку і перевірила, чи є така акція. Я така щаслива! Мені досі ніхто не вірить, ні сусіди, ні родичі. Кажуть, що купила сама. Показую усім і розповідаю, що не маю у ПриватБанку ні родичів, ні знайомих:)”.

«Ще не пізно взяти участь у акції. Купуйте квитки на поїзд у будь-якому напрямку та у будь-якому каналі ПриватБанку: відділенні, на сайті, в терміналі, головне - з карти MasterCard ПриватБанку, та чекайте на результати розіграшів. Додаткова чи спеціальна реєстрація не потрібна, - розповідає Артем Чайка, керівник бізнесу платежів та переказів Кіровоградської філії ПриватБанку. - З переможцями зв'яжуться представники ПриватБанку та узгодять час та місце, де щасливчик зможе забрати свій крутий подарунок».

Власники карток MasterCard від ПриватБанку, які придбають квиток на поїзд в будь-якому каналі ПриватБанку до 31 грудня нинішнього року, автоматично стають учасниками розіграшу призу - одного зі 100 смартфонів Xiaomi Redmi 4 32GB.

Розіграші будуть проходити щотижня серед усіх клієнтів, які виконали умови акції. Переможці обираються рандомно. Про усі умови акції можна додатково дізнатись на сайті.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!