​Ваші «крила» долетіли до місця призначення!

19.02.18, 14:00

За два місяці - майже півтори тисячі кропивничан взяли участь в акції, що її започаткували Благодійний фонд "Філія Добра" разом із мережею ресторанів "Крила".

Соціальний проект «Подаруй Дитині Крила» дав можливість кожному, хто хотів допомогти дітям, купити невеличке «крильце» за 5 гривень. В результаті було зібрано понад сім тисяч гривень.

На кошти від продажу «крил» організатори проекту придбали Smart TV (телевізор з вбудованим доступом до Інтернет) і днями передали обладнання у Бобринецьку спеціальну загальноосвітню школу-інтернат І-ІІ ступенів, адже саме для вихованців цього закладу був задуманий проект, а метою його було забезпечення учнів сучасною технікою для вивчення процесу користування Всесвітнього павутиння.

Також на свято завітала Шалена Білка, яка подарувала діткам планшет Samsung Galaxy Tab Е та солодощі від ТМ «Шалена білка».
Дякуємо кожному, хто зробив свій вклад в цю важливу справу. Дітки були дуже задоволені. Взагалі, вийшов дуже гарний захід з посмішками, приємностями та почуттям гордості за усіх небайдужих людей.


Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

denbely007@gmail.com d.Пиццерия-бистро "Смачні традиції"
Нет нельзя)
Олександр .​Просторами Кіровоградщини: Чим порадує туристів містечко…
Башта Шухова знаходиться не на вокзалі, і взагалі не на станції, а коли заїжджаєш з Кропивницького, після зупинки…
Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Пане Руслане, якщо Ви не проти, ми передамо ваш телефон у соціальну службу. Дякуємо! Але також ви можете, у першу…